ENERGIA i LEKKOŚĆ W CIELE – warsztat wyjazdowy, 24-26 MAJA 2024, Dworek Krępkowice

Maj to miesiąc, kiedy przyroda rozkwita w pełni swego piękna. To idealny czas, by odnowić związki z naturą i zregenerować ciało i umysł po długim okresie zimowej stagnacji. Zapraszamy Cię na niezapomnianą podróż do malowniczego Dworku Krępkowice – miejsca, gdzie codzienność zostaje w tyle, a harmonia i spokój przyrody otwierają przed Tobą nowe możliwości. Odkryj uroki majowego poranka na spacerze po bujnym ogrodzie, zanurz się w relaksujących zabiegach spa w otoczeniu kwitnących kwiatów.

CO NA CIEBIE CZEKA:

 RUCH:
• Zoga – nowatorska forma praktyki ruchowej, która przywraca mobilność ciała i uwolni z napięć Twoje stopy, miednicę, kręgosłup, barki
• Pilates z pomocami – uaktywni głębokie mięśnie i da poczucie stabilizacji
• Medytacja dynamiczna w tańcu polinezyjskim – intuicyjny ruch, który niesie odprężenie, relaks i okazję do swobodnej autoekspresji
• Trening adaptacyjny chodu podczas spaceru do wyjątkowego pomnika przyrody, 700-letniego dębu Świętopełka, rosnącego w sąsiedztwie dworku Krępkowice.

RELAKS:
• Kąpiele leśne
• Automasaż
• Praktyka Facefitness

DLA CHĘTNYCH

Terapie manualne: Refleksologia stóp, Access Bars (uwalniający zabieg odblokowujący przepływ energii w ciele), masaż relaksacyjno- leczniczy oraz masaż twarzy Kobido.

DLA KOGO?

Dla każdego, kto chce się zregenerować, odpocząć, zharmonizować wśród sielskiej natury, a przy tym zadbać o swój umysł i ciało. Możesz, ale nie musisz mieć doświadczenia w praktyce ruchowej jaką jest Pilates czy Zoga. Wystarczy Twoja chęć i gotowość do świadomego dbania o lepsze samopoczucie oraz zdrowy tryb życia.

DWOREK KRĘPKOWICE

IMG_20210428_144213

Niepowtarzalny klimat DWORKU KRĘPKOWICE to połączenie lokalności, wysmakowanej estetyki rustykalnej, relacji z naturą, dbałości o jakość i niespieszne tempo życia. Warsztaty z Centrum Joga i Pilates pozwolą Ci zanurzyć się w tym wyjątkowym miejscu, bowiem w ramach każdego wyjazdu zapewniamy:
–  STREFA WELLNESS (Sauna i bania ruska na świeżym powietrzu z widokiem na pole i las)
– WYŚMIENITE, ZDROWE JEDZENIE (Lekka i energetyczna kuchnia wegetariańska)
– BLISKOŚĆ NATURY
– NIEZAPOMNIANA ATMOSFERA

 

KIEDY?

24-26 MAJA 2024 (wyjazd od piątku do niedzieli)

INWESTYCJA:

1200 zł od osoby (od piątku do niedzieli)
Cena obejmuje:
zakwaterowanie w pokoju 2/3 osobowym (2 doby),
wyżywienie 3 posiłki – wegańsko-wegetariańskie (śniadanie, lunch, obiadokolacja),
całodzienny dostęp do wody, herbaty, kawy, owoców,
wieczór spa – sauna i bania ruska
wszystkie zaplanowane zajęcia i warsztaty

Dojazd we własnym zakresie – w przypadku braku własnego środka transportu pomożemy go zorganizować.

PROWADZĄCA:

DSC_0216nn

Beata Oganowska

Dyplomowany nauczyciel Pilates i Zoga Practice, trener mięśni dna miednicy Corefit® System, certyfikowany instruktork Facefitness, absolwentka Akademii Choreoterapii i Arteterapii

ZAPISY

mailowo: centrum@jogapilates.pl,

sms: 507 154 782

wiadomość na Facebooku

*przy zapisach podaj imię, nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail.

Informacje dodatkowe, szczegóły płatności oraz plan wyjazdu wyślemy po zebraniu grupy.


Wyjazd odbędzie się przy minimalnej liczbie uczestników.

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany osoby prowadzącej z przyczyn niezależnych od nas.

 

A CO O NASZYCH WYJAZDACH MÓWIĄ UCZESTNICZKI?

-“Dziękuję bardzo za cudowny czas razem, wyjątkowy, wspierający. Wasz uśmiech i dobra energia dodawały mi pewności siebie, spokoju. Podczas całych warsztatów czułam się akceptowana, moja kobiecość rozkwitała w tańcu i rozmowach z Kobietami. Spróbowałam tylu nowych rzeczy i bardzo mi się podobało. Wspominam z wdzięcznością wspólne rozmowy przy ognisku, przepyszne jedzenie, czas relaksacji. Nie wiedziałam ze mam tyle mięśni i cudownie było je poczuć… rozciągnąć, rozmasować. Wasze zaangażowanie i pomoc stworzyły wspaniałą atmosferę. Dziękuję i mam nadzieję do zobaczenia niebawem!”
Ania

-“Warsztat “Celebrowanie swojej kobiecości” był inny od poprzednich. Był bardzo dziewczyńsko-siostrzany i to było jego największym atutem. Z dużą czułością zaopiekowałam się swoim ciałem dzięki zajęciom Ani i Beaty. Świetny relaks połączony z pracą z ciałem. Bardzo duża dawka uśmiechu, dobrych słów, cennych rad. Wysokie wibracje, które na pewno poszły świat żeby go zmieniać … A zmianę zaczęłam od siebie:)”
Sylwia

-“Warsztaty z Wami to nic innego jak wspaniale, inspirująco i aktywnie spędzony czas. Jeżdżę na nie od kilku dobrych lat i nigdy mnie nie zawodzą, a wręcz chcę więcej i więcej! Beata i Ania to najbardziej profesjonalny duet jaki możecie poznać! 🙂 Oprócz wspaniałego pilatesu, wprowadzają do wyjazdów magię wspólnoty kobiet, potrzeby odpoczynku i inspirujących rozmów. Polecam każdemu doświadczyć tak dobrze zorganizowany wyjazd!”
Martyna