LICO – MANUAL THERAPY – refleksologia, cosmolifting i masaże

O MNIE

Magdalena Jagiełło-Rusiłowska  – Jestem refleksolożką i terapeutką twarzy od ponad 5 lat. Posiadam dyplomy Międzynarodowego Instytutu Refleksologii Lone Sorensen uprawniające do wykonywania zabiegów na twarz i ciało sorensensistem™ takich jak: refleksologia twarzy, japoński cosmolifting twarzy, crystal-cosmo lifting, czy tybetańska refleksologia głowy, szyi i karku

Jestem właścicielką marki Lico – manual therapy oraz przeprowadzam kameralne kursy automasażu twarzy. Najbardziej cenię sobie holistyczne podejście do zdrowia i dbania o siebie. 

Wierzę, że terapia manualna może zdziałać cuda – sama przekonałam się o tym na własnej skórze.

OFERTA GABINETU

Refleksologia twarzy – to unikalna forma terapii neuro-odruchowej twarzy. Pobudza procesy samoregulacji i samoleczenia. Ucisk na poszczególne refleksy na twarzy powoduje nie tylko poprawienie stanu zdrowia i relaks – to także okazja do ujędrnienia skóry na twarzy oraz pozbycia się pierwszych oznak starzenia.  Bliskość stref na twarzy i centralnego układu nerwowego sprawia, że stymulacja stref na twarzy jest bardziej skuteczna niż stymulowanie innych części ciała. Zabieg jest bardzo przyjemny, wycisza i relaksuje.

Japoński cosmolifting twarzy – metoda masażu, która ma na celu ujędrnienie skóry i poprawę jej kondycji. Zabieg ten polega na stymulacji punktów akupresurowych na twarzy, co wpływa na poprawę krążenia krwi i limfy oraz na redukcję napięcia mięśniowego

Japoński cosmolifting twarzy + masaż bursztynem / gua sha – Bursztyn zawiera kwas bursztynowy, który działa przeciwzapalnie i przeciwbakteryjnie. Masaż bursztynem pomaga w redukcji stanów zapalnych skóry, poprawia jej koloryt i ujędrnia ją.  Masaż Gua Sha wykonywany jest przy pomocy jadeitowego lub kwarcowego narzędzia – pomaga w redukcji obrzęków, poprawia krążenie krwi i limfy oraz ujędrnia skórę.

Crystal cosmolifting twarzy, szyi i dekoltu – naturalny zabieg estetyczny, który wykorzystuje kryształowe łyżeczki, kamienie oraz kule. Masaż pobudza układ odpornościowy, przywraca równowagę organizmu, wygładza zmarszczki, poprawia owal twarzy.

Tybetański masaż głowy, szyi i karku – połączenie medycyny tybetańskiej z zachodnimi technikami masażu i refleksologią. Jest to łagodny i bardzo uspokajający zabieg, który eliminuje napięcia, depresję, lęk, zmęczenie, poprawia ruchomość stawów i równoważy energię ciała i ducha.

Lomi Lomi – Hawajskie słowo lomi oznacza ‘dotyk miękką łapą zadowolonego kota’. Jego celem jest maksymalne odprężenie i rozluźnienie masowanej osoby. Długie, płynne ruchy mają na celu uwolnienie napięcia mięśniowego i poprawę krążenia krwi. Lomi Lomi działa odprężająco, odstresowująco, odchudzająco i przeciwbólowo.

Taping estetyczny twarzy (do usługi) – metoda, która polega na przyklejaniu specjalnych taśm na skórę twarzy. Dzięki temu, taśmy wykonują pracę skóry i pozwalają odpocząć mięśniom. Taping wpływa na redukcję zmarszczek, poprawia owal twarzy, niweluje blizny, poprawia koloryt skóry. Dodany na zakończenie zabiegu wzmacnia i wydłuża efekt.


_-112

_-127 (1)

CENNIK

Refleksologia twarzy – 60 minut – 190 zł

Refleksologia twarzy + tybetański masaż głowy, szyi i karku – 90 minut – 250 zł

Japoński cosmolifting twarzy – 50 minut – 170 zł

Japoński cosmolifting twarzy + masaż bursztynem / gua sha – 60 minut – 190 zł

Japoński cosmolifting twarzy + tybetański masaż głowy, szyi i karku – 75 minut – 230 zł

Crystal cosmolifting twarzy, szyi i dekoltu – 60 minut – 170 zł

Crystal cosmolifting twarzy, szyi i dekoltu  + tybetański masaż głowy, szyi i karku – 90 minut – 230 zł

Tybetański masaż głowy, szyi i karku – 40 minut – 110 zł

Lomi lomi – 60 minut/90 minut – 210 zł / 270 zł

Taping estetyczny twarzy + 30 zł


_-114

ZAPISY

Masaże odbywają się w ŚRODY i PIĄTKI

Serdecznie zapraszam do zapisów!

telefon:. +48 501 165 174

e-mail: magdajagiellor@gmail.com


Więcej informacji:

https://www.instagram.com/lico.manualtherapy/

https://www.facebook.com/lico.manualtherapy

LICO LOGOTYP png (1)