WARSZTATY WYJAZDOWE Z CENTRUM JOGA I PILATES-w maju i czerwcu

WARSZTATY WYJAZDOWE(1)DLA KOGO

Dla każdego, kto chce się zregenerować, odpocząć, zharmonizować wśród natury a przy tym zadbać o swój umysł i ciało. Możesz, ale nie musisz mieć doświadczenia w praktyce  ruchowej jaką jest joga bądź pilates, wystarczy Twoja chęć oraz otwartość do świadomego dbania o lepsze samopoczucie, zdrowy tryb życia.

Wyjazdy z Centrum Joga i Pilates prowadzone są w duchu body&mind (ciało&umysł). Zajęcia, których praktyka ma polepszyć zakres ruchowy, elastyczność ciała jak i zauważenie wartości oddechu, niesie za sobą coś więcej. Każdy uczestnik może na chwilę zatrzymać się i dostrzec w swojej uważności-siebie, swoje ciało, poświęcany sobie czas. Spędzamy inspirujące chwile, jemy zdrowe, wyśmienite posiłki, spacerujemy po okolicznych trasach przyrodnicznych i  spędzamy czas w strefie wellness.

 KARWIEŃSKIE BŁOTA

TERMIN

foty do wyjazdów(1)

WIOSENNE OTULENIE- wyjazd z jogą Kundalini, ruchem intuicyjnym i arteterapią-26/27-29.05 z Anetą Paluszkiewicz i Beatą Oganowską-DWA OSTATNIE MIEJSCA

Szczególny wyjazd z serca do serca-dla matek i córek, dla przyjaciółek, dla kuzynek, dla sióstr, dla siebie samej. W kobiecej delikatnej energii serca będziemy wspólnie praktykować jogę Kundalini oraz ruch intuicyjny poprzez, którą uwolnimy to co nas powstrzymuje przed pełnią swojej kobiecej mocy oraz podniesiemy wibracje. Medytacje , rytuał pielęgnacyjny twarzy i arteterapia w sielskiej naturze- dopełnią nasz proces otulenia siebie-napełnimy się miłością, spokojem i akceptacją.

MIEJSCE

Pensjonat Margo w Karwieńskich Błotach II

https://centrumjogimargo.pl/

KUCHNIA

Pyszne i zdrowe wyżywienie, kuchnia wegetariańska.

CENA

890 zł (2 doby-od piątku do niedzieli)

1190 zł (3 doby-od czwartku do niedzieli)

 

Cena obejmuje:

-zakwaterowanie w pokoju 2/3 osobowym,

-wyżywienie 3 posiłkowe- wegetariańskie (śniadanie, lunch, obiadokolacja),

-całodzienny dostęp do wody, herbaty, kawy, owoców,

-zaplanowane zajęcia i warsztaty,

-gift pack NIESPODZIANKA,

-dostęp do strefy wellness.

 

Wpłata zaliczki jest potwierdzeniem udziału. Dane przesyłamy w momencie zapisu.

DODATKOWO NA WYJAZDACH

Możliwość skorzystania z  dodatkowo płatnych masaży ciała i twarzy.

Zdjęcia z poprzednich wyjazdów

TOLKMICKO

TERMIN

foty do wyjazdów

JOGOWY WDECH I WYDECH…- wyjazd z jogą Iyengara i relaksacją-9/10-12.06 z Moniką Żółkoś i Kasią Sołczyńską-BRAK WOLNYCH MIEJSC, LISTA REZERWOWA

Wyjazd z praktyką jogi metodą B.K.S.Iyengara z elementami regeneracji oraz pranayamą, którym oddawać się będziemy w wyjątkowym miejscu zapewniającym kontakt z naturą oraz samym sobą. Dzięki wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu dostosujemy sekwencję asan do poziomu zaawansowania oraz stanu zdrowia, zaproponujemy praktykę, która pozwoli bezpiecznie wzmocnić i uelastycznić ciało a także odkryć duchowy wymiar jogi. Dzień powitamy ćwiczeniami oddechowymi, aby w pełni zharmonizować się z otoczeniem przyrody i energią słoneczną, zaś wieczorem zanurzymy się w relaksacji przy dźwiękach kojących mis.

MIEJSCE

Pensjonat UZDROWISKO SIEBIE BLISKO w Tolkmicku

http://www.uzdrowisko.love/

KUCHNIA

Pyszne i zdrowe wyżywienie, kuchnia wegetariańska.

CENA

890 zł (2 doby-od piątku do niedzieli)

1190 zł (3 doby-od czwartku do niedzieli)

 

Cena obejmuje:

-zakwaterowanie w pokoju 2/3/4 osobowym,

-wyżywienie 3 posiłkowe- wegetariańskie (śniadanie, lunch, obiadokolacja),

-całodzienny dostęp do wody, herbaty, kawy,

-zaplanowane zajęcia i warsztaty,

-gift pack NIESPODZIANKA,

-koncert relaksacyjny,

-jeden wieczór w strefie wellness (bania ruska i sauna).

 

Wpłata zaliczki jest potwierdzeniem udziału. Dane przesyłamy w momencie zapisu.

DODATKOWO NA WYJEŹDZIE

Możliwość skorzystania z warsztatu ceramiki oraz dodatkowo płatnych masaży ciała i twarzy.

Zdjęcia z poprzednich wyjazdów

KRĘPKOWICE

foty do wyjazdów(2)

MOC PRAKTYKI- wyjazd z jogą dynamiczną, Zogą i ruchem intuicyjnym-16/17-19 czerwca z Markiem Ptasińskim i Beatą Oganowską

Kochani, zapraszamy Was na czerwcowy wyjazd do magicznego Starego Dworku Krępkowice na Kaszubach. Podczas pobytu będziemy praktykować energetyczną, oczyszczającą i kojącą Ashtanga, spokojną Sivanandę oraz rozciągającą Zogę w otoczeniu zielonych lasów i łąk. Dodatkowo w ruchu intuicyjnym z uważnością wysłuchamy  co mówi do nas nasze ciało, a podczas medytacji i ćwiczeń oddechowych połączymy się z naszym umysłem, uspokoimy pędzące myśli, zaakceptujemy własne ograniczenia i przekonania. Sielski odpoczynek dopełni pyszna, zdrowa kuchnia wegetariańska, wycieczki rowerowe i warsztat robienia własnej makramowej bransoletki. Sami tylko zobaczcie jak wygląda ta przestrzeń! My nie potrafimy nie zatracić się w myślach wyobrażając sobie letni poranek z promieniami budzącego się słońca na naszej twarzy, leżąc na hamaku z kubkiem herbaty… Cisza, spokój, beztroska..

MIEJSCE

Dworek Krępkowice ze stuletnią historią na skraju lasu, otoczony sielską naturą-drzewami, malowniczą ścieżką prowadzącą nad jezioro jak i polnymi wzgórzami. Na zbieraczy czekają lasy pełne grzybów, jagód i ziół.  Dodatkowo 400m od domu znajduje się lokalna Szkoła Świadomego Jeździectwa Silvana, gdzie możecie doświadczyć hipoterapii i jazdy konnej.

𝐌𝐢𝐞𝐣𝐬𝐜𝐞 𝐣𝐞𝐬𝐭 𝐩𝐫𝐨𝐰𝐚𝐝𝐳𝐨𝐧𝐞 𝐰 𝐬𝐭𝐲𝐥𝐮 𝐬𝐥𝐨𝐰𝐥𝐢𝐟𝐞:

🥦przepyszne wege jedzenie przygotowywane z pasją i miłością o środowisko- ekologiczne i lokalne ⁣produkty, uprawiane własne warzywa i owoce zgodnie z ideałami permakultury,

♻️przydomowa oczyszczalnia, ekologiczne produkty czystości, , segregacja śmieci,

🏠 dom został odrestaurowany używając naturalnych materiałów, a wszystkie meble drewniane pochodzą z recyklingu.

https://www.facebook.com/dworekkrepkowice

CENA

1190 zł ( od czwartku do niedzieli)/ 890 zł (od piątku do niedzieli)

 

Cena obejmuje:

-zakwaterowanie w pokoju 2/3  osobowym,

-wyżywienie 3 posiłkowe- wegetariańskie (śniadanie, lunch, obiadokolacja),

-całodzienny dostęp do wody, herbaty, kawy, owoców,

-zaplanowane zajęcia i warsztaty,

-możliwość skorzystania z rowerów i kijków do nordic walkingu.

DODATKOWO NA WYJEŹDZIE

Możliwość skorzystania z zabiegu refleksologii stóp oraz Access Bars.

JAK WYGLĄDA MIEJSCE

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Masz wątpliwości, który warsztat wyjazdowy jest dla Ciebie?  Skontaktuj się z Nami! Wspólnie spróbujemy zastanowić się, który z nich odpowiada Twoimi oczekiwaniom i preferencjom do warsztatów/form aktywności fizycznej.

telefonicznie: 507 154 782
mailowo: centrum@jogapilates.pl

OPINIE

“Dziękuję bardzo za cudowny czas razem, wyjątkowy, wspierający. Wasz uśmiech i dobra energia dodawały mi pewności siebie, spokoju. Podczas całych warsztatów czułam się akceptowana, moja kobiecość rozkwitała w tańcu i rozmowach z Kobietami. Spróbowałam tylu nowych rzeczy i bardzo mi się podobało. Wspominam z wdzięcznością wspólne rozmowy przy ognisku, przepyszne jedzenie, czas relaksacji. Nie wiedziałam ze mam tyle mięśni i cudownie było je poczuć… rozciągnąć, rozmasować. Wasze zaangażowanie i pomoc stworzyły wspaniałą atmosferę. Dziękuję i mam nadzieję do zobaczenia niebawem!”

Ania

“Warsztat “Celebrowanie swojej kobiecości” był inny od poprzednich. Był bardzo dziewczyńsko-siostrzany i to było jego największym atutem. Z dużą czułością zaopiekowałam się swoim ciałem dzięki zajęciom Ani i Beaty. Świetny relaks połączony z pracą z ciałem. Bardzo duża dawka uśmiechu, dobrych słów, cennych rad. Wysokie wibracje, które na pewno poszły świat żeby go zmieniać … A zmianę zaczęłam od siebie:)”

Sylwia

“Chciałabym podzielić się swoją opinią na temat warsztatów 11-13.03 “celebrowanie swojej kobiecości”.  Wyjazd był cudownym czasem z kobietami, dla kobiet i dla samej siebie. W przeuroczym miejscu spędziłyśmy trzy magiczne dni dbajac o dopieszczenie każdego naszego zmysłu. Muzyka, taniec, rozluźnienie ciała i głowy,  przepyszne jedzenie i….dużo ciepła, życzliwości,  akceptacji od organizatorek, gospodarzy i uczestniczek. Wszystko dopracowane w każdym elemencie. Cudowny czas. Życzę każdej z nas by w tym zabieganym świecie pozwolila sobie o chwilę dla siebie, swojej kobiecości, swoich zmysłów i serca. Polecam, Dziękuję.”

Katarzyna

 

“Dla mnie – kolejny raz – była to akademia “TU I TERAZ”. Nie ważne co było wczoraj, nie ma znaczenia co będzie jutro, jest “tu i teraz”. Dla mnie bardzo cenna nauka. Czas zwalnia i tylko doświadczam …Oczywiście bezcenne jest zawsze spotkanie z ludźmi, którzy nie oceniają, po prostu są. Kora śpiewała “Nie oceniaj mnie ani dobrze, ani źle. Po prostu bądź”. Mądra kobieta …
Nie ma dwóch takich samych warsztatów. Teoretycznie schemat spotkań jest, ale jest różnie, i dlatego czekam na kolejny warsztat. Wierzę w Wasze pomysły:) Są dobre, ponieważ są z serca.”

Sylwia

“Warsztaty z Wami to nic innego jak wspaniale, inspirująco i aktywnie spędzony czas. Jeżdżę na nie od kilku dobrych lat i nigdy mnie nie zawodzą, a wręcz chcę więcej i więcej! Beata i Ania to najbardziej profesjonalny duet jaki możecie poznać! 🙂 Oprócz wspaniałego pilatesu, wprowadzają do wyjazdów magię wspólnoty kobiet, potrzeby odpoczynku i inspirujących rozmów. Polecam każdemu doświadczyć tak dobrze zorganizowany wyjazd!”

Martyna