ZAPISY ONLINE FITSSEY NA ZAJĘCIA STACJONARNE

fitssey

 

 

 

 

 


Drodzy,

Idąc z duchem czasu i z wielką intencją uporządkowania rezerwacji na poszczególne zajęcia z dniem 1 marca 2021 roku Centrum Joga i Pilates udostępniło do Waszej dyspozycji system elektronicznej rezerwacji Fitssey.


Grafik pojawił się w zakładce na naszej stronie internetowej.
Dzięki temu każdy ma wgląd do planu zajęć i możliwość zarezerwowania swojego wejścia, bądź jego anulacji (z odpowiednim wyprzedzeniem).

Systemem rezerwacji Fitssey możecie obsługiwać także z wygodnej aplikacji mobilnej w swoim telefonie (do pobrania zarówno dla systemu Android oraz IOS).

Początki każdej zmiany bywają trudne, dlatego prosimy o wyrozumiałość, a na wszelkie pytania z radością odpowie recepcja naszego Centrum♥

Jeżeli masz problemy z posługiwaniem się systemem FITSSEY, prosimy o kontakt z recepcją osobiście, telefonicznie lub SMS.

Jeśli pierwszy raz chcesz przyjść do nas na zajęcia i nie wiesz z jakich zajęć skorzystać oraz jakie zajęcia zarezerwować również prosimy skontaktuj się z nami osobiście, telefonicznie lub SMS.

Jeżeli masz karnet papierowy, dla Twojego komfortu i aby  dostępna była dla Ciebie usługa rezerwacji online stworzyliśmy  opcję  Karnet papierowy x (ilość pozostałych wejść).

Jeżeli masz jeszcze karnet papierowy wybierz właśnie tę opcję i swobodnie korzystaj z rezerwacji  online od 1 marca.

 

 

Aby stworzyć konto w aplikacji, należy wykonać cztery krótkie kroki:

1. Klikamy w link: https://app.fitssey.com/cjip/frontoffice/signup.Po kliknięciu w link, system poprosi Was o podanie swojego imienia oraz nazwiska, adresu e-mail oraz  numeru telefonu.

2. Po kilku chwilach (w zależności od operatora naszej skrzynki e-mail) powinniśmy otrzymać wiadomość e-mail z linkiem aktywacyjnym do konta  (warto sprawdzić folder spam).

3. Klikamy w link aktywacyjny, który przeniesie nas na stronę aplikacji Fitssey, gdzie zostaniemy poproszeni o stworzenie swojego hasła dostępu (logujemy się zawsze przy pomocy własnego adresu e-mail oraz stworzonego przez siebie hasła dostępu).

4. Cieszymy się pełnym dostępem do harmonogramu zajęć  w Centrum Joga i Pilates.

Aplikacja jest nieskomplikowana i dobrze opisana, jednakże aby jeszcze bardziej uprościć Wam zapoznanie się z nią, poniżej znajdziecie krótki instruktaż obrazkowy jak poruszać się po menu.

Żyjemy w niezwykle dynamicznym świecie, nie bójcie się więc zmian i do zobaczenia na zajęciach w Centrum Joga i Pilates !

 

Bez tytułu

 

Bez tytułu2