Zajęcia JOGI, PILATESU i BODYARTU przy Amfiteatrze na Kamiennej Górze -30.07 i 20.08

FB_wtle2-1024x503

Już 30 lipca zapraszamy do Amfiteatru na Kamiennej Górze na zajęcia prowadzone przez instruktorów Centrum Joga i Pilates w ramach wakacyjnej edycji projektu „Kultura parkuje nad morzem”, organizowanego przez Miasto Gdynia.

Warsztaty oparte  na doświadczeniu subtelnej, uważnej pracy z ciałem poprzez oddech, relaksację, jogę, pilates, intuicyjny ruch, bodyart. Nauczysz się jak obserwować swoje ciało, swój ruch, jak poruszać się bezpiecznie, aby chronić swój kręgosłup i utrzymać prawidłową postawę ciała. Poczujesz obniżony poziom stresu, wyciszysz umysł, zwiększysz siły witalne. Zajęcia dedykowane są dla wszystkich bez względu na wiek i płeć.

Dobrze zabrać ze sobą matę, ręcznik, wodę i wygodny strój.

Uwaga! Obowiązują zapisy na adres mailowy n.osinska@gdynia.pl.
W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko oraz dzień i godzinę zajęć.
Istnieje możliwość wzięcia udziału w więcej niż jednym warsztacie.

Wstęp wolny.

 

WIĘCEJ INFORMACJI> https://www.facebook.com/events/2894719917461361/
i program wydarzenia na stronie:
http://gdyniakulturalna.pl/kultura-parkuje-nad-morzem-lato-2021/?fbclid=IwAR0IPP7_y-Bxyk9nhCp_Dtk5ZsQM8YUL3nxJXBYEP6qElD9qzaeXpzXGgLM

Plan zajęć z Centrum Joga i Pilates 30.07

Kultura parkuje nad morzem!(2)
g.10:00 –Masaż powięzi

Trening w tej formie ma charakter rozciągająco-rozluźniający i wykonuje się go za pomocą rollera jak i piłek tenisowych. Jeżeli dbasz o siebie ( ruch, nawadnianie, regularny stretching czy masaż, regeneracja oraz odpowiednia ilość snu) to prawdopodobnie automasaż będzie dla Ciebie przyjemnością. W przeciwnym razie natychmiast dostaniesz informację zwrotną, które obszary wymagają pracy i cierpliwości w powrocie do odzyskania balansu jak i zmniejszenia napięć w ciele.
Osoba prowadząca:  Emilia Radke-Bartyś

g.11:00 – BodyART

Człowiek oraz ciało to najważniejsze aspekty całej koncepcji bodyART. Jest to system ćwiczeń doskonały dla współczesnego, zabieganego i zapracowanego człowieka. Jest to połączenie treningu i relaksu, oraz wykorzystanie funkcji poszczególnych mięśni i organów ludzkiego ciała.
Osoba prowadząca: Emilia Radke-Bartyś

g.12:00 – Joga Kundalini

Człowiek oraz ciało to najważniejsze aspekty całej koncepcji bodyART. Jest to system ćwiczeń doskonały dla współczesnego, zabieganego i zapracowanego człowieka. Jest to połączenie treningu i relaksu, oraz wykorzystanie funkcji poszczególnych mięśni i organów ludzkiego ciała. Podczas zajęć doświadczysz elementów jogi, tai chi, qigong jak i ćwiczeń terapeutycznych.
Osoba prowadząca: Aneta Paluszkiewicz

g.13:00 – Joga Kundalini w koherencji serca

Jednym z centrów energetycznych jest czakra serca. Czakra serca odpowiada za wrażliwość na piękno, łagodne usposobienie, odczucie bezwarunkowej miłości, umiejętność współodczuwania i wybaczania, uzdrawianie, umiejętność brania oraz dawania. Podczas zajęć skorzystamy z jogi Kundalini i medytacji, poćwiczymy, pomedytujemy i zrelaksujemy się aktywując energię serca.
Osoba prowadząca: Aneta Paluszkiewicz

g.14:00 –Głęboka relaksacja

Zapraszamy na godzinę głębokiej relaksacji połączonej z medytacją prowadzoną. Kojący głos Marty poprowadzi Cię do Twojej wewnętrznej przestrzeni spokoju i mocy.
Osoba prowadząca: Marta Oświecińska