Z JOGĄ KU SŁOŃCU- warsztat wyjazdowy z Moniką i Kasią, 12- 14 maja 2023, Karwieńskie Błota

z jogą ku słońcu(2)Zapraszamy Cię na wspólny wyjazd do urokliwego miejsca, w którym zostawisz za sobą troski codzienności.  Dzięki praktyce jogi skupisz się na oddechu, wzmocnisz ciało, uwolnisz napięcia spowodowane stresem i siedzącym trybem życia. Czeka na Ciebie bliskość morza i lasu, przepyszna, zdrowa kuchnia, a także basen, sauna oraz możliwość skorzystania z szerokiej oferty zabiegów i masaży. Spotkajmy się w maju na wspólnej praktyce w prestiżowym towarzystwie 🙂

CO NA CIEBIE CZEKA

🧘‍♀️Joga według metody B.K.S.Iyengara –  całościowe sesje jogi podczas których wykorzystamy pomoce pozwalające indywidualnie dostosować poziom trudności do możliwości osoby ćwiczącej. Praktykowanie jogi niesie ze sobą szereg korzyści; pozwala wzmocnić i rozciągnąć mięśnie, zwiększyć zakres w stawach, rozluźnić napięcia, uspokoić umysł poruszany na co dzień nadmiarem bodźców.

🧘‍♀️PRANAYAMA – ćwiczenia oddechowe, które będziemy wykonywać w relaksacyjnych pozycjach z wykorzystaniem koców i bolsterów. Pranayama nie tylko zwiększa świadomość oddechu, ale pozwala dotlenić całe ciało, daje uczucie wyjątkowego odświeżenia, podnosi komfort psychofizyczny.

🧘‍♀️JOGA REGENERACYJNA – wieczorna praktyka wykonywana z dużą ilością pomocy w pozycjach leżących, w których dzięki odpowiedniemu podparciu rozluźniają się mięśnie i uspokaja się system nerwowy. Szczególnie wskazana dla osób zmagających się ze stanami napięcia, lęku, chronicznego zmęczenia, obniżenia nastroju.    

🧘‍♀️TRENING MIĘŚNI DNA MIEDNICY  – zajęcia według metody Corefit System poświęcone reedukacji mięśni dna miednicy.  Podczas takiego treningu dzięki odpowiednio dobranym ćwiczeniom można poczuć kluczowe centrum swojego ciała i nauczyć się zarówno wzmacniać, jak i rozluźniać ten istotny dla kobiecej fizjologii obszar.

🧘‍♀️RELAKS w strefie wellness– wieczór w saunie lub basenie.

🧘‍♀️PYSZNE, ZDROWE JEDZENIE– wegańsko-wegetariańskie posiłki, jednocześnie lekkie i energetyczne, byś miała siłę na realizację całego programu wyjazdu.

🧘‍♀️BLISKOŚĆ NATURY-każdy nasz wyjazd odbywa się w miejscach gdzie natura odgrywa główną rolę. Spędzamy czas wśród zieleni, morza, w spokoju i ciszy, co gwarantuje odcięcie się od zgiełku miasta, pędzącej rzeczywistości…

🧘‍♀️MASAŻE (opcjonalnie)- bogata oferta dodatkowo płatnych masaży, które uzupełnią Twój proces relaksu.

🧘‍♀️NIEZAPOMNIANA ATMOSFERA-na wyjazdach nie brakuje śmiechu, łez wzruszenia, zawiązywania się nowych relacji i wymieniania doświadczeń. Spędzamy inspirujące i niezapomniane chwile!

DLA KOGO

Warsztat jest przeznaczony zarówno dla osób zaawansowanych, jak i początkujących. Tym pierwszym pomoże pogłębić i usystematyzować praktykę, dla drugich może stać się początkiem pięknej jogowej przygody. Zapraszamy wszystkich, którzy czują, że potrzebują się zatrzymać i zrobić coś wyjątkowego dla siebie. Jeśli czujesz potrzebę rozwoju, aktywności, kontaktu z naturą, ale też odpoczynku i skupienia się na doświadczeniu wewnętrznym – ten warsztat jest dla Ciebie!

OSOBY PROWADZĄCE

DSC_6404Monika Żółkoś-moja praktyka i nauczanie jogi wyrosło z fitnessu, w którym jako instruktor i trener personalny mam piętnastoletnie doświadczenie. To tu zdobyłam wiedzę o anatomii i fizjologii człowieka, zyskałam perspektywę rehabilitacyjną, uzależniłam się od aktywnego stylu życia. Szybko jednak joga dała mi lekcję przekraczania fitnessu, otworzyła przede mną nieprzeczuwane wcześniej możliwości ciała, emocji i ducha.

Joga nauczyła mnie patrzeć na człowieka holistycznie. Pokazała odpowiedzialność, a jednocześnie piękno pracy z ludzką energią. Jedną z najważniejszych korzyści, które przyniosło mi życie z jogą, jest poczucie bycia w ciągłym rozwoju oraz doświadczenie teraźniejszości – kiedy jestem na macie, naprawdę jestem „tu i teraz”. Miałam szczęście spotkać na swojej drodze wspaniałych nauczycieli: Agatę Biernat, Katarzynę Karczewską, Gosię Stanisławską. U każdej z nich zaciągnęłam dług wdzięczności. Jednak najważniejszym nauczycielem pozostaje dla mnie uczeń. To osoby, które przychodzą na moje lekcje, pozwalają mi się rozwijać, uczą mnie zindywidualizowanego podejścia, dają namysł i radość.

6Kasia Sołczyńska-jestem dyplomowaną nauczycielką Jogi według metody Iyengara. Trening nauczycielski odbyłam w Iyengar Yoga Institute Maida Vale w Londynie pod okiem Stephena Richardsona i Sallie Sullivan.

Praktykę jogi rozpoczęłam 17 lat temu, zainspirowana lekcjami prowadzonymi przez Agatę Biernat i Małgosię Stanisławską. Ostatnie 9 lat praktykowałam i uczyłam się od wspaniałych nauczycieli w Anglii (Ofra Graham, Penny Chaplin, Marco Cannavo, Rosemary da silva, Judy Lynn, Korinna Pilafidis-Williams).

Regularnie doskonalę swoją praktykę na warsztatach prowadzonych przez Abhijata Sridhar Iyengar, Birjoo Mehta, Lois Steinberg, Devaki Desai, Uday Bhosale, Gabriella Giubilaro,Pixie Lillas .

KIEDY

12-14 maja 2023 (wyjazd od piątku do niedzieli)

Jeśli byłabyś zainteresowana wyjazdem od czwartku, koniecznie daj nam znać i zobaczymy co da się zorganizować.

GDZIE

Pensjonat Margo w Karwieńskich Błotach II

https://centrumjogimargo.pl

KUCHNIA

Pyszne i zdrowe wyżywienie, kuchnia wegańsko-wegetariańska.

CENA

940 zł (od piątku do niedzieli)

Cena obejmuje:

-zakwaterowanie w pokoju 2/3 osobowym,

-wyżywienie 3 posiłkowe- wegańskie/wegetariańskie (śniadanie, lunch, obiadokolacja),

-całodzienny dostęp do wody, herbaty, kawy,

-zaplanowane zajęcia i warsztaty,

DODATKOWO NA WYJEŹDZIE

Możliwość skorzystania z strefy wellness – masaże, basen i sauna.

ZAPISY

mailowo: centrum@jogapilates.pl,

sms/telefonicznie: 507 154 782

wiadomość na Facebooku

*przy zapisach podaj imię, nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail.

Informacje dodatkowe, szczegóły płatności oraz plan wyjazdu wyślemy po zebraniu grupy.

Wyjazd odbędzie się przy minimalnej liczbie uczestników.

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany osoby prowadzącej z przyczyn niezależnych od nas.

OPINIE UCZESTNIKÓW POPRZEDNICH WARSZTATÓW

„Wspaniały weekend pełen śmiechu, pozytywnej energii i cudownych ćwiczeń. Nie mogę doczekać się kolejnego wyjazdu z Kasią i Moniką!” – Magda

„Wyjazd z wami był cudowny. Dziękuję wszystkim za ten czas, a Kasi i Monice za wspaniałe zajęcia” – Asia

„Kasia i Monika – idealny duet!” – Małgosia