Z JOGĄ KU JESIENI- warsztat wyjazdowy 8/9-11.09

 

1516-18 września

Na koniec lata, KU JESIENI, z dźwiękami natury i pięknym pejzażem wokół będziemy mieć okazję praktykować jogę w wyjątkowych warunkach.

Jesień to okres, w którym potrzebujemy ciepła, otulenia, zatrzymania. Czas intensywnych doznań oraz poruszenia zmysłów, kiedy zapachy i kolory natury zdają się najbardziej intensywne. Zapraszamy Cię na wspólny wyjazd do urokliwego miejsca, w którym zostawisz za sobą codzienność a dzięki praktyce jogi skupisz się na oddechu, wzmocnisz ciało, uwolnisz napięcia spowodowane stresem i siedzącym trybem życia. Bliskość morza i lasu, przepyszna, zdrowa kuchnia, a także basen, sauna oraz możliwość skorzystania z szerokiej oferty zabiegów i masaży – to wszystko tworzy unikalną całość. Wyjątkowy prezent, który możesz sobie podarować na  drodze ku jesieni.


CO NA CIEBIE CZEKA

🧘‍♀️JOGA według metody B.K.S.Iyengara-całościowe sesje jogi podczas których wykorzystamy pomoce pozwalające indywidualnie dostosować poziom trudności do możliwości osoby ćwiczącej. Praktykowanie jogi niesie ze sobą szereg korzyści; pozwala wzmocnić i rozciągnąć mięśnie, zwiększyć zakres w stawach, rozluźnić napięcia, uspokoić umysł poruszany na co dzień nadmiarem bodźców. Sesje jogi Iyenara mają wyjątkowo zrównoważony charakter – płynnie przechodzimy od łagodnej do bardziej wymagającej aktywności, a kończymy długim, uspokajającym relaksem (savasaną).

🧘‍♀️PRANAYAMA-dzień powitamy ćwiczeniami oddechowymi, które będziemy wykonywać w relaksacyjnych pozycjach z wykorzystaniem koców i bolsterów. Pranayama nie tylko zwiększa świadomość oddechu, ale pozwala dotlenić całe ciało, daje uczucie wyjątkowego odświeżenia, podnosi komfort psychofizyczny.

🧘‍♀️JOGA REGENERACYJNA-wieczorna praktyka wykonywana z dużą ilością pomocy w pozycjach leżących, w których dzięki odpowiedniemu podparciu rodzi się uczucie przyjemnego rozluźnienia a przede wszystkim uspokojenia systemu nerwowego. Sesja przebiega w warunkach, które pozwalają na wyciszenie i zaopiekowanie się sobą. Szczególnie wskazana dla osób zmagających się ze stanami napięcia, lęku, chronicznego zmęczenia, obniżenia nastroju.

🧘‍♀️RELAKS w strefie wellness– wieczór w saunie lub basenie.

🧘‍♀️PYSZNE, ZDROWE JEDZENIE– wegańsko-wegetariańskie posiłki, jednocześnie lekkie i energetyczne, byś miała siłę na realizację całego programu wyjazdu.

🧘‍♀️BLISKOŚĆ NATURY-każdy nasz wyjazd odbywa się w miejscach gdzie natura odgrywa główną rolę. Spędzamy czas wśród zieleni, morza, w spokoju i ciszy, co gwarantuje odcięcie się od zgiełku miasta, pędzącej rzeczywistości…

🧘‍♀️MASAŻE (opcjonalnie)- bogata oferta dodatkowo płatnych masaży, które uzupełnią Twój proces relaksu.

🧘‍♀️NIEZAPOMNIANA ATMOSFERA-na wyjazdach nie brakuje śmiechu, łez wzruszenia, zawiązywania się nowych relacji i wymieniania doświadczeń. Spędzamy inspirujące i niezapomniane chwile!

DLA KOGO

Warsztat jest przeznaczony zarówno dla osób zaawansowanych, jak i początkujących. Tym pierwszym pomoże pogłębić i usystematyzować praktykę, dla drugich może stać się początkiem pięknej jogowej przygody. Zapraszamy wszystkich, którzy czują, że potrzebują się zatrzymać i zrobić coś wyjątkowego dla siebie. Jeśli czujesz potrzebę rozwoju, aktywności, kontaktu z naturą, ale też odpoczynku i skupienia się na doświadczeniu wewnętrznym – ten warsztat jest dla Ciebie!

OSOBY PROWADZĄCE

DSC_6404Monika Żółkoś-moja praktyka i nauczanie jogi wyrosło z fitnessu, w którym jako instruktor i trener personalny mam piętnastoletnie doświadczenie. To tu zdobyłam wiedzę o anatomii i fizjologii człowieka, zyskałam perspektywę rehabilitacyjną, uzależniłam się od aktywnego stylu życia. Szybko jednak joga dała mi lekcję przekraczania fitnessu, otworzyła przede mną nieprzeczuwane wcześniej możliwości ciała, emocji i ducha.

Joga nauczyła mnie patrzeć na człowieka holistycznie. Pokazała odpowiedzialność, a jednocześnie piękno pracy z ludzką energią. Jedną z najważniejszych korzyści, które przyniosło mi życie z jogą, jest poczucie bycia w ciągłym rozwoju oraz doświadczenie teraźniejszości – kiedy jestem na macie, naprawdę jestem „tu i teraz”. Miałam szczęście spotkać na swojej drodze wspaniałych nauczycieli: Agatę Biernat, Katarzynę Karczewską, Gosię Stanisławską. U każdej z nich zaciągnęłam dług wdzięczności. Jednak najważniejszym nauczycielem pozostaje dla mnie uczeń. To osoby, które przychodzą na moje lekcje, pozwalają mi się rozwijać, uczą mnie zindywidualizowanego podejścia, dają namysł i radość.

6Kasia Sołczyńska-jestem dyplomowaną nauczycielką Jogi według metody Iyengara. Trening nauczycielski odbyłam w Iyengar Yoga Institute Maida Vale w Londynie pod okiem Stephena Richardsona i Sallie Sullivan.

Praktykę jogi rozpoczęłam 17 lat temu, zainspirowana lekcjami prowadzonymi przez Agatę Biernat i Małgosię Stanisławską. Ostatnie 9 lat praktykowałam i uczyłam się od wspaniałych nauczycieli w Anglii (Ofra Graham, Penny Chaplin, Marco Cannavo, Rosemary da silva, Judy Lynn, Korinna Pilafidis-Williams).

Regularnie doskonalę swoją praktykę na warsztatach prowadzonych przez Abhijata Sridhar Iyengar, Birjoo Mehta, Lois Steinberg, Devaki Desai, Uday Bhosale, Gabriella Giubilaro,Pixie Lillas .

KIEDY

8/9-11 września

*możliwość przyjazdu od czwartku lub piątku.

GDZIE

Pensjonat Margo w Karwieńskich Błotach II

https://centrumjogimargo.pl

KUCHNIA

Pyszne i zdrowe wyżywienie, kuchnia wegańsko-wegetariańska.

CENA

890 zł (2 doby-od piątku do niedzieli)

1190 zł (3 doby-od czwartku do niedzieli)

Cena obejmuje:

-zakwaterowanie w pokoju 2/3 osobowym,

-wyżywienie 3 posiłkowe- wegańskie/wegetariańskie (śniadanie, lunch, obiadokolacja),

-całodzienny dostęp do wody, herbaty, kawy,

-zaplanowane zajęcia i warsztaty,

Wpłata zaliczki jest potwierdzeniem udziału. Dane przesyłamy w momencie zapisu.

DODATKOWO NA WYJEŹDZIE

Możliwość skorzystania z strefy wellness – masaże, basen i sauna.

LINK DO WYDARZENIA

https://fb.me/e/1AJebW1tw

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU