WARSZTATY WYJAZDOWE – WRZESIEŃ/PAŹDZIERNIK – Krępkowice i Karwieńskie Błota

Jesteście ciekawi naszych wyjazdów?

 

NAJBLIŻSZE TERMINY:

 • 13-15 września – Pilates i Zoga z Anią Hapter-Pokrzywińską i Beatą Oganowską (Karwieńskie Błota);

 

 • 27-29 września – Joga z Kasią Sołczyńską i Moniką Żółkoś (Karwieńskie Błota);

 

 • 4-6 października – Pilates i Zoga z Beatą Oganowską (Dworek Krępkowice);

 

 • 18-20 października – Joga (Dworek Krępkowice);

 

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi wyjazdami, które organizujemy od kilkunastu lat. Dzięki Waszemu zaufaniu możemy zrealizować zaplanowane warsztaty wyjazdowe w maju i w czerwcu. Dla tych, którzy nie zdążyli skorzystać, mamy dobrą wiadomość: ośrodek Margo w Karwieńskich Błotach i dworek Krępkowice zapraszają nas również jesienią!

 

ZAINTERESOWAŁ CIĘ JEDEN Z WYJAZDÓW?

ZAPISZ SIĘ!

mailowo: centrum@jogapilates.pl,

sms/telefonicznie: 507 154 782

wiadomość na Facebooku

*przy zapisach podaj imię, nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail.

Informacje dodatkowe, szczegóły płatności oraz plan wyjazdu wyślemy po zebraniu grupy.

Cena = 1200 zł, obejmuje:

 • 3 posiłkowe wyżywienie (śniadanie, lunch, obiadokolacja);
 • całodzienny dostęp do wody, herbaty, kawy;
 • zakwaterowanie od piątku do niedzieli (2 noce);
 • wszystkie zaplanowane zajęcia oraz warsztaty.

CO NA CIEBIE CZEKA NA WARSZTATACH WYJAZDOWYCH?

 • RUCH W RÓŻNYCH FORMACH – zależnie od wybranego warsztatu doświadczysz Jogi Iyengara, Pilatesu, Zogi – na różnych poziomach zaawansowania. Uzupełnieniem będzie automasaż, taniec, czy ruch intuicyjny, trening mięśni dna miednicy.

 

 • RELAKS – Joga regeneracyjna i relaksacyjna, medytacje, ćwiczenia oddechowe (pranayama), trening autogenny Schultza.

 

 • PYSZNE, ZDROWE JEDZENIE – wegetariańskie i wegańskie posiłki, jednocześnie lekkie i energetyczne, byś miał/a siłę na realizację całego programu wyjazdu.

 

 • BLISKOŚĆ NATURY – każdy nasz wyjazd odbywa się w miejscach, gdzie natura odgrywa główną rolę. Spędzamy czas wśród zieleni, wód, w spokoju i ciszy, co gwarantuje odcięcie się od zgiełku miasta i pędzącej rzeczywistości.

 

 • NIEZAPOMNIANA ATMOSFERA –  na wyjazdach nie brakuje śmiechu, łez wzruszenia, zawiązywania się nowych relacji i wymieniania doświadczeń. Spędzamy inspirujące i niezapomniane chwile!

 

 

GDZIE CIĘ ZABIERZEMY?

IMG_20210515_163336

DWOREK KRĘPKOWICE

Wyjątkowy Dworek Krępkowice ze stuletnią historią na skraju lasu, otoczony sielską naturą: drzewami, malowniczą ścieżką prowadzącą nad jezioro, jak i polnymi wzgórzami. Na zbieraczy czekają lasy pełne grzybów, jagód i ziół.  Dodatkowo 400m od domu znajduje się lokalna Szkoła Świadomego Jeździectwa Silvana, gdzie możecie doświadczyć hipoterapii i jazdy konnej.

𝐌𝐢𝐞𝐣𝐬𝐜𝐞 𝐣𝐞𝐬𝐭 𝐩𝐫𝐨𝐰𝐚𝐝𝐳𝐨𝐧𝐞 𝐰 𝐬𝐭𝐲𝐥𝐮 𝐬𝐥𝐨𝐰𝐥𝐢𝐟𝐞.

W trakcie pobytu możesz skorzystać z sesji Access Bars (uwalniający zabieg odblokowujący przepływ energii) oraz refleksologii stóp.

Więcej o Dworku: https://www.facebook.com/dworekkrepkowice/

Strona www

 

 


 

 

margo karwieńskie błota

PENSJONAT MARGO – KARWIEŃSKIE BŁOTA II

Jest to mała, ale piękna nadmorska miejscowość letniskowa, położona w pobliżu Karwii. Posiada szeroką plażę o długości ponad 6 km, jest idealnym miejscem, dla osób, które chcą uciec od zgiełku miasta i wypocząć.
Prawie całą miejscowość obejmuje malowniczy Nadmorski Park Krajobrazowy.

Na miejscu znajduje się też strefa wellness z której możesz skorzystać w trakcie pobytu (sauna, basen, masaże).

Więcej o Pensjonacie Margo w Karwieńskich Błotach: https://centrumjogimargo.pl/pensjonat/

 

 

*Jeśli byłabyś/byłbyś zainteresowana/y wyjazdem od czwartku do niedzieli – koniecznie daj nam znać. Pomyślimy, co da się zorganizować. 😉

 

 

A CO O NASZYCH WYJAZDACH MÓWIĄ UCZESTNICZKI?

-“Dziękuję bardzo za cudowny czas razem, wyjątkowy, wspierający. Wasz uśmiech i dobra energia dodawały mi pewności siebie, spokoju. Podczas całych warsztatów czułam się akceptowana, moja kobiecość rozkwitała w tańcu i rozmowach z Kobietami. Spróbowałam tylu nowych rzeczy i bardzo mi się podobało. Wspominam z wdzięcznością wspólne rozmowy przy ognisku, przepyszne jedzenie, czas relaksacji. Nie wiedziałam ze mam tyle mięśni i cudownie było je poczuć… rozciągnąć, rozmasować. Wasze zaangażowanie i pomoc stworzyły wspaniałą atmosferę. Dziękuję i mam nadzieję do zobaczenia niebawem!”
Ania

-“Warsztat “Celebrowanie swojej kobiecości” był inny od poprzednich. Był bardzo dziewczyńsko-siostrzany i to było jego największym atutem. Z dużą czułością zaopiekowałam się swoim ciałem dzięki zajęciom Ani i Beaty. Świetny relaks połączony z pracą z ciałem. Bardzo duża dawka uśmiechu, dobrych słów, cennych rad. Wysokie wibracje, które na pewno poszły świat żeby go zmieniać … A zmianę zaczęłam od siebie:)”
Sylwia

-“Warsztaty z Wami to nic innego jak wspaniale, inspirująco i aktywnie spędzony czas. Jeżdżę na nie od kilku dobrych lat i nigdy mnie nie zawodzą, a wręcz chcę więcej i więcej! Beata i Ania to najbardziej profesjonalny duet jaki możecie poznać! 🙂 Oprócz wspaniałego pilatesu, wprowadzają do wyjazdów magię wspólnoty kobiet, potrzeby odpoczynku i inspirujących rozmów. Polecam każdemu doświadczyć tak dobrze zorganizowany wyjazd!”
Martyna