WARSZTAT JOGI POWIĘZIOWEJ z Wojtkiem Karczmarzykiem- „TAŚMY POWIĘZIOWE I MAPY PERCEPCJI”- 7 listopada (niedziela), g.10:15-18:00

JOGA POWIĘZIOWA Z WOJTKIEM

Taśmy mięsniowo -powięziowe pojawiły się w zachodniej anatomi  nieco ponad dwadzieścia lat temu. Wciąż jeszcze są mało rozpoznawalnym spojrzeniem  na sposób funkcjonowania ciała człowieka, pod kontem możliwości przenoszenia obciążeń, pracy z bólem, napięciami, ograniczeniami ruchowymi czy budowania percepcji czucia ciała i otaczającej nas przestrzeni, a co za tym idzie, budowania świadomości ruchu.

PODCZAS WARSZTATU

W trakcie warsztatu zapoznamy się z podstawowymi taśmi mięśniowo powięziowymi, jakie również są wykorzystywane w pracy w pozycjach jogi. Poznamy jak rozluźnienie napięcia w jednej części ciała może wpłynąć na rozluźnienie całego łańcucha mięśniowo powieziowego. Zrozumiemy również jak poradzić sobie z często dręczącym nas napięciem lub bólem poprzez pracę z innymi miejscami ciała niż ten ból jest zlokalizowany. W końcu spojrzymy na taśmy powięzi jako na mapy percepcji czucia głębokiego i czucia przestrzeni będącymi kluczem do rozluźnienia napięć i budowania świadomości ruchu.

OSOBA PROWADZĄCA

wojtekkarczmarzyk-net-2_origWojciech Karczmarzyk– certyfikowany terapeuta metody ROLFING® Integracja Strukturalna, nauczyciel jogi, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Współzałożyciel Polskiego Towarzystwa Integracji Strukturalnej. Szkolenie w zakresie Rolfingu® odbywał w Londynie na British Academy of Rolfing Structural Integration oraz w Monachium na European Rolfing Assiociation  e.V. stając się jedynym w Krakowie certyfikowanym ROLFEREM™. Wojtek jest także jedynym w Polsce certyfikowanym nauczycielem JOGI inspirowanej nauczaniem Vandy Scaravelli oraz twórcą Integralnego modelu Jogi Powięziowej.

TERMIN

7 listopada, niedziela

g.10:15-18:00*

*od 13:15-14:15 przerwa

CENA

270 zł

ZAPISY

centrum@jogapilates.pl

sms/tel: 507 154 782

lub osobiście w Centrum