TRENING PERSONALNY

reformer(1)

TRENING PERSONALNY NA REFORMERZE

Na pierwszy rzut oka reformer wydaje się skomplikowany w obsłudze. Ale czy w praktyce to się potwierdza? Nic z tych rzeczy!

Reformer zapewnia pełen precyzyjny zakres ruchu i izoluje jeszcze więcej mięśni niż pilates wykonywany na macie.

Instruktor odpowiednio ustawia sprężyny, które stawiają opór, co wpływa na rozciąganie i poruszenie mięśni ud oraz brzucha. Wspieramy nasz kręgosłup, wprowadzamy do pracy mięśnie dna miednicy, poprawiamy postawę, wydłużamy ciało!

Na reformerze poznasz magię pilatesu, poczujesz pracę centrum Twojego ciała!

DLA KOGO PRAKTYKA NA REFORMERZE?

Dla każdego, kto chce poznać możliwości swojego ciała i swój zakres ruchowy. Trening szczególnie efektywny dla osób, które prowadzą siedzący tryb życia, skłonnych do chodzenia w lekkim pochyleniu i częstej pracy przy komputerze (odcinek szyjny).

Gimnastyka na reformerze jest bezpieczna, dostosowana indywidualnie do każdej osoby. Nie ma przeciwwskazań wiekowych ani wymagań co do stopnia zaawansowania. Podczas treningu personalnego kontakt “jeden na jeden” jest kluczowy – instruktor jest w stanie zrozumieć Twoje potrzeby, oczekiwania, dolegliwości z jakimi przychodzisz oraz, co najważniejsze, skupia swoją uwagę tylko na Tobie.

CENA

150 zł (godzina)

OSOBY PROWADZĄCE

DSC_2387Beata Oganowska – jestem entuzjastką zdrowego, aktywnego trybu życia, od najmłodszych lat miałam zamiłowanie do sportu i wielu wyzwań fizycznych –takich jak piłka ręczna czy lekkoatletyka. Dawało mi to wiele satysfakcji i nauczyło dyscypliny życiowej, ale wewnętrznie czułam potrzebę większej równowagi i harmonii w swojej nieustannej aktywności . Znalazłam ją początkowo w jodze, a dopełnieniem stał się pilates.

Dzięki tej niezwykłej metodzie odkryłam ogromne możliwości ruchowe swojego ciała, otworzyłam energię oraz siłę, jaka kumulowała się w moim ciele i umyśle. Potrafiłam poradzić sobie z napięciem i pozbyć się niezdrowego stresu.

Często uczestniczę w szkoleniach, warsztatach, zasięgam konsultacji u fizjoterapeutów i wymieniam się wiedzą i doświadczeniem z innymi instruktorami. Moim pragnieniem jest ciągłe doskonalenie swoich umiejętności i takie nauczanie, aby zarazić swoją pasją inne osoby .

ZAPISY I INFORMACJA O DOSTĘPNYCH TERMINACH

e-mail: centrum@jogapilates.pl

tel/sms: 884 886 621