TRENING PERSONALNY NA REFORMERZE

reformer(1)

TRENING PERSONALNY NA REFORMERZE

Na pierwszy rzut oka reformer wydaje się skomplikowany w obsłudze. Ale czy w prakyce to się potwierdza? Nic z tych rzeczy… Reformer zapewnia pełen precyzyjny zakres ruchu i izoluje jeszcze więcej mięśni niż pilates wykonywany na macie. Instruktor odpowiednio ustawia sprężyny, które stawiają opór, co wpływa na rozciąganie i poruszenie mięśni ud oraz brzucha. Wspieramy nasz kręgosłup, wprowadzamy do pracy mięsnie dna miednicy, poprawiamy postawę, wydłużamy ciało!

Na reformerze poznasz magię pilatesu, poczujesz pracę Centrum Twojego ciała!

DLA KOGO

Dla każdego, kto chce poznać możliwości swojego ciała, swój zakres ruchowy. Szczególnie efektywny trening dla osób, które prowadzą siedzący tryb życia, skłonnych do chodzenia w lekkim pochyleniu i częstej pracy przy komputerze (odcinek szyjny). Gimnastyka na reformerze jest bezpieczna, dostosowana indywidualnie do osoby- nie ma przeciwskazań wiekowych ani wymagań co do stopnia zaawansowania. Podczas treningu personalnego kontakt „jeden na jeden” jest kluczowy- instruktor jest w stanie zrozumieć Twoje potrzeby, oczekiwania, dolegliwości z jakimi przychodzisz oraz co najważniejsze skupia swoją uwagę tylko na Tobie.

CENA

120 zł (godzina)

OSOBY PROWADZĄCE

DSC_2387Beata Oganowska-jestem entuzjastką zdrowego, aktywnego trybu życia, od najmłodszych lat miałam zamiłowanie do sportu i wielu wyzwań fizycznych –takich jak piłka ręczna, czy lekkoatletyka. Dawało mi to wiele satysfakcji i nauczyło dyscypliny życiowej, ale wewnętrznie czułam potrzebę większej równowagi i harmonii w swojej nieustannej aktywności . Znalazłam ją początkowo w jodze, a dopełnieniem stał się pilates.

Dzięki tej niezwykłej metodzie odkryłam ogromne możliwości ruchowe swojego ciała, otworzyłam energię oraz siłę, jaka kumulowała się w moim ciele i umyśle. Potrafiłam poradzić sobie z napięciem i pozbyć się niezdrowego stresu.

Często uczestniczę w szkoleniach, warsztatach, zasięgam konsultacji u fizjoterapeutów i  wymieniam się wiedzą i doświadczeniem z innymi instruktorami. Moim pragnieniem jest ciągłe doskonalenie swoich umiejętności i takie nauczanie, aby zarazić swoją pasją inne osoby .

jogapilates

Grażyna Sitnik– jestem instruktorem zajęć grupowych i trenerem personalnym metody Pilates, do niedawna amerykańskiej szkoły Peak Pilates, a teraz również Weroniki Ratkowskiej u której się szkolę. Prowadzę też w Trójmieście zajęcia typu zdrowy kręgosłup, ukierunkowane na rehabilitację i profilaktykę wad postawy, niwelowanie złych nawyków ruchowych i dysfunkcji kręgosłupa, gdzie łączę pilates z ćwiczeniami wzmacniającymi, rozciągającymi, rozluźniającymi. Praca to dla mnie pasja, którą rozwijam od ponad 10 lat i wciąż odkrywam mnóstwo korzyści ze stosowania tej metody ćwiczeń, nowe możliwości ludzkiego ciała i szybszej jego regeneracji.

Moja przygoda z Pilatesem zaczęła się po długiej i ciężkiej chorobie, gdy szukałam sposobu na odzyskanie siły i sprawności. Dlatego mogę śmiało zacytować mistrza Josepha: „Pilates przywrócił mnie do życia”. Pilates to dla mnie idealnie zaprojektowane ćwiczenia, które w połączeniu z prawidłowym oddychaniem zmieniają ciało i utrzymują je w dobrej kondycji, czym dają zdrowie i przedłużają młodość. Na moich zajęciach uczę dobrego ruchu i wprowadzania zdrowych nawyków w życie, byś mógł cieszyć się sprawnością długie lata. Jestem praktykiem i najwięcej wiedzy zdobyłam dzięki pracy nad własnym ciałem i podczas pracy z klientami, indywidualnie i w grupach, na matach, z przyborami, i na pilatesowych maszynach.

Wciąż się szkolę i wzbogacam nie tylko swoją wiedzę, ale i swój warsztat, uczę się nieustannie pracy z ciałem, z moim ciałem również. Szkolenia zawsze pomagają mi uporządkować i usystematyzować zdobytą wiedzę i doświadczenie po to, żeby odnosić lepsze rezultaty podczas treningów indywidualnych i grupowych. Dzięki temu wychodzisz z sali ćwiczeń i dopiero czujesz, że żyjesz, jesteś dłuższa, bardziej elastyczna, silniejsza, lepiej oddychasz. Zapraszam na pilates, to doskonała metoda.

Sesja Energy Club (95)Magda Węckowicz-magister wychowania fizycznego AWFiS kierunek żywienie w sporcie, instruktor, trener, prezenter oraz szkoleniowiec. Dyplomowany nauczyciel wielu nowoczesnych form ruchu, specjalizujący się w formach prozdrowotnych Pilates, Stretching, Zdrowy kręgosłup i wzmacniających.

Od 20 lat związana ze światem fitnessu. Zajęcia w Trójmiejskich klubach fitness prowadzi od 2002 roku. Są to zajęcia mentalne i dynamiczne. Od 2012 roku aktywnie działa jako szkoleniowiec i prezenter w renomowanej międzynarodowej szkole dla instruktorów i trenerów  ProFiFitness School. W 2015 roku otrzymała tytuł Mentora. Od niedawna, a dokładnie od maja 2018 roku, została certyfikowanym  Instruktorem Yogi Akademickiej.

Propaguje prawidłową technikę pracy z ciałem. Jest miłośniczką zdrowego odżywiania i aktywnego stylu życia. Prywatnie uwielbia gotować, czytać i uczyć się języków obcych. Ukończyła Filologię Angielską a obecnie  uczy się języka francuskiego. Ceni sobie kontakty i rozmowy z ludźmi. Kocha zwierzęta, a w szczególności koty.

ZAPISY I INFORMACJA O DOSTĘPNYCH TERMINACH

📩centrum@jogapilates.pl

📞884 886 621