WARSZTAT BIOLOGIA TOTALNA- SYMBOLIZM- 18 grudnia (niedziela), g.10:15-19:15

SYMBOLIZM-BT

SYMBOLIZM w Totalnej Biologii

Czy to co mnie spotkało to wskazówka czy ostrzeżenie?

Jak wpłynąć na moją podświadomość, by nadać życiu upragniony kierunek?

Jak przewidzieć przyszłe wydarzenia obserwując znaki życia?

Co oznaczają choroby poszczególnych części ciała?

W jaki sposób symbole wspierają lub szkodzą mojemu życiu?

Co mówią o ludziach ozdoby, które noszą oraz przedmioty, którymi się otaczają?

Na warsztacie nauczymy się jak czytać komunikaty z naszej podświadomości. Będziemy budować z nią dialog, ale żeby z kimś rozmawiać wcześniej trzeba poznać jego język. Językiem podświadomości są symbole i obrazy. Nauczymy się je rozpoznawać i interpretować, aby tworzyć swoje zdrowie i szczęście. Ta komunikacja zachodzi nieustannie, a umiejętność jej odczytania może nam pomóc w zachowaniu komfortu życia i zdrowia.

Kiedy nadciąga burza już dużo wcześniej jesteśmy świadomi tego, że za chwilę będzie padać. Widzimy na horyzoncie ciemne ołowiane chmury, docierają do nas pomruki grzmotów i widzimy rozbłyski piorunów.

Podobne znaki ostrzegawcze dostajemy również odnośnie naszego życia. Obserwujemy przedziwne zbiegi okoliczności, które później okazują się sygnałami uprzedzającymi nas przed złymi decyzjami.

Takie znaki dostajemy zawsze. Na warsztacie nauczymy się czytać wszystkie te ostrzeżenia. Zobaczymy jak wiele mówi do nas nasza podświadomość za pomocą dolegliwości ciała, domu, samochodu, innych ludzi, wydarzeń dnia codziennego, a także we śnie.

Odkryjemy nasze własne cierpienie, które czasem nieświadomie głęboko ukrywamy, a nasze ciało poprzez chorobę usilnie próbuje zwrócić nam na nie uwagę. Zobaczymy również w jaki sposób dostajemy pomoc z naszej podświadomości poprzez sny.

*Aby wziąć udział w warsztacie, konieczne jest wcześniejsze uczestnictwo w wykładzie piątkowym.