SPIRALA ŻYCIA – ekspresja w ciele – warsztat z Aleksandrą Wełną- 22.05 (sobota) g.15:00-22:00

spirala fb

Kochana Kobieto! Kochany Mężczyzno!

Po raz kolejny Świat zatacza koło. Matka Ziemia odradza się, otula nas kolorami i świeżością dając nadzieję na kolejny Nowy Początek. Dołącz do tego odwiecznego tańca i zaproś swoje ciało do rozbudzającej przestrzeni. Poczuj w sobie cykliczność powracającą wraz z budzącą się wiosną.

O czym jest warsztat?

* CIAŁO – odpuszczenie, relaks dzięki praktyce jogi powięziowej, poszukiwanie ekspresji poprzez ruch intuicyjny z elementami choreo i arteterapii;

* EMOCJE – budowanie zaufania i wspólnoty dzięki pracy w Kręgu;

* KOHERENCJA SERCA – budzenie w sobie poczucia piękna, wdzięczności dzięki łączeniu pracy z ruchem, muzyką i malarstwem;

* PRZESTRZEŃ – poszukiwanie w ciele przestrzeni, poczucie ciała w przestrzeni dzięki pracy z powięzią, przepuszczaniem ruchu spiralnego przez ciało.

Spirala to symbol Wszechświata, powrotu na łono matki, przemijania i odradzania się natury. Spirala buduje Makrokosmos (np. galaktyki) i Mikrokosmos (np. atom, DNA). W nas samych ruch spiralny stanowi drogę do boskiego centrum, manifestując się poprzez twórczość i siłę transformacji.

Podczas warsztatu doświadczysz ruchu „bez początku i końca”, który swobodnie przepływa przez ciało. Przygotuj się na pracę w Kręgu, tworzenie mandali swojego boskiego centrum, połączenia w sobie wrażeń i emocji płynących z kontemplacji malarstwa, muzyki i ruchu.

Maksymalna liczba osób uczestniczących w warsztacie – 12

OSOBA PROWADZĄCA

Aleksandra Wełna-Nemeth
kobieta świadoma, która uparcie wierzy, że warto dawać sobie to, co najlepsze, aby wzrastać, dojrzewać, zmieniać się oraz KOCHAĆ siebie i świat wokół. Od ponad 10 lat zgłębiam techniki świadomej pracy z ciałem, praktykując jogę i różne formy ruchu intuicyjnego. Swoje pierwsze kroki jako instruktorka jogi stawiałam w Bydgoszczy – w Przestrzeni Jogi. Obecnie mieszkam z rodziną w Gdyni, gdzie uczę jogi, rozwijam się w kierunku terapii tańcem oraz praktyki powięziowej. Jest dla mnie wspaniałym momentem móc wrócić do Przestrzeni i podzielić się radością życia, którą noszę w sobie.

 

TERMIN

 

22 maja, sobota

g.15:00-20:00

CENA

100 zł

ZAPISY

mailowo: centrum@jogapilates.pl,

sms/telefonicznie: 507 154 782