PRZEDŁUŻANIE KARNETÓW

Kochani,

! Wracamy z zajęciami od poniedziałku 12 kwietnia i warsztatami od weekendu 16-18 kwietnia.

W związku z naszym powrotem pojawiają się pewne pytania i wątpliwości odnośnie przedłużania karnetów. Postanowiliśmy na nie zbiorczo odpowiedzieć.

1.Co zrobić, aby zapisać się na zajęcia, gdy ważność mojego karnetu wygasła a pozostały na nim jeszcze wejścia do wykorzystania?

W takim wypadku prosimy o indywidualne zgłoszenie chęci uczestnictwa w zajęciach poprzez wysłanie maila, napisanie SMS-a (mail: centrum@jogapilates.pl/ tel: 507 154 782).

W systemie przedłużymy karnet o czas naszej nieobecności i będą mogli się Państwo zapisać na zajęcia przez system Fitssey i wykorzystać zaległe wejścia.

2.Co jeżeli jeszcze nie mogę /nie chce wrócić na zajęcia z powodów dotyczących epidemii/choroby/siły wyższej, a posiadam karnet?

Oczywiście rozumiemy i szanujemy taką decyzję, karnet nadal zostanie wstrzymany, prosimy nas o tym powiadomić mailowo centrum@jogapilates.pl.

Natomiast gdy będą Państwo chcieli wrócić na zajęcia, prosimy również o wcześniejszy kontakt SMS-owy/mailowy, również przedłużymy karnet, aby mogli się Państwo cieszyć z zaległych wejść:)

EFEKTY JUŻ OD PONIEDZIAŁKU !

Natomiast  czas bez Was wykorzystaliśmy  produktywnie, aby nasze studio nadal zdobiła wyjątkowo domowa podłoga! Odnowiliśmy nasz dębowy parkiet! Efekty będziecie mogli podziwiać już od poniedziałku 12 kwietnia! ♥

 

 

Prosimy o cierpliwość i zrozumienie, nasze zamknięcie nie było przewidziane:(

Do zobaczenia,

Zespół Centrum Joga i Pilates