POWRÓT DO RÓWNOWAGI – warsztat wyjazdowy z Beatą i Anią, 29 września-1 października 2023, Krępkowice

Jesień to czas kiedy wszystko zwalnia i uspokaja się. Niespiesznym krokiem wracamy do swoich rutyn i uporządkowanego trybu życia.

W takim momencie chcemy zaprosić Was na wyjątkowo odprężający warsztat wyjazdowy: “POWRÓT DO RÓWNOWAGI”, który poprowadzą Beata Oganowska i Ania Hapter-Pokrzywińska.

Możesz spodziewać się dużo relaksu, przyjemnego dla ciała ruchu i ćwiczeń oddechowych, które pozwolą Ci się skupić się na tym, jak czuje się Twoje ciało.

W magicznym Dworku w Krępkowicach odetchniesz, uspokoisz głowę i nabierzesz nowej mocy.

CO NA CIEBIE CZEKA:

🌳RUCH: PILATES oraz ZOGA na różnych poziomach zaawansowania, ruch intuicyjny, taniec i medytacja w tańcu, automasaż, spacery w otoczeniu pięknej przyrody, np. do 700 letniego dębu Świętopełka.

🌳RELAKS: medytacja; praktyka oddechu różnymi metodami, które pomogą poprawić krążenie, dotlenić organizm, uspokoić umysł i doznać głębokiego relaksu i odprężenia; trening autogenny Schultza

🌳PYSZNE, ZDROWE JEDZENIE: wegetariańskie posiłki, jednocześnie lekkie i energetyczne, byś miała siłę na realizację całego programu wyjazdu.

🌳BLISKOŚĆ NATURY: każdy nasz wyjazd odbywa się w miejscach, gdzie natura odgrywa główną rolę. Spędzamy czas wśród zieleni, wód, w spokoju i ciszy, co gwarantuje odcięcie się od zgiełku miasta i pędzącej rzeczywistości.

🌳NIEZAPOMNIANA ATMOSFERA: na wyjazdach nie brakuje śmiechu, łez wzruszenia, zawiązywania się nowych relacji i wymieniania doświadczeń. Spędzamy inspirujące i niezapomniane chwile!

🌳DLA CHĘTNYCH: w trakcie pobytu możesz skorzystać z sesji Access Bars (uwalniający zabieg odblokowujący przepływ energii) oraz refleksologii stóp. Możliwość wypożyczenia rowerów oraz kijków do nordic walkingu.

🌳STREFA WELLNESS: sauna i jacuzzi (za dodatkową opłatą – w przypadku chęci skorzystania przez wszystkich uczestników, koszt całkowity od osoby to 50 pln za sesję trwającą 3 godziny).

DLA KOGO?

Dla każdego z Was, kto chce się zregenerować, odpocząć, zharmonizować wśród sielskiej natury, a przy tym zadbać o swój umysł i ciało. Możesz, ale nie musisz mieć doświadczenia w praktyce ruchowej jaką jest Pilates czy Zoga. Wystarczy Twoja chęć oraz otwartość do świadomego dbania o lepsze samopoczucie i zdrowy tryb życia.

DWOREK KRĘPKOWICE

IMG_20210428_144213

Wyjątkowy Dworek Krępkowice ze stuletnią historią na skraju lasu, otoczony sielską naturą: drzewami, malowniczą ścieżką prowadzącą nad jezioro, jak i polnymi wzgórzami. Na zbieraczy czekają lasy pełne grzybów, jagód i ziół.

𝐌𝐢𝐞𝐣𝐬𝐜𝐞 𝐣𝐞𝐬𝐭 𝐩𝐫𝐨𝐰𝐚𝐝𝐳𝐨𝐧𝐞 𝐰 𝐬𝐭𝐲𝐥𝐮 𝐬𝐥𝐨𝐰𝐥𝐢𝐟𝐞:

🥦 przepyszne wege jedzenie przygotowywane z pasją i miłością o środowisko – ekologiczne i lokalne ⁣produkty, uprawiane własne warzywa i owoce zgodnie z ideałami permakultury,

♻️ przydomowa oczyszczalnia, ekologiczne produkty czystości, segregacja śmieci,

🏠  dom został odrestaurowany używając naturalnych materiałów, a wszystkie meble drewniane pochodzą z recyklingu.

Dojazd we własnym zakresie – w przypadku braku własnego środka transportu pomożemy go zorganizować.

https://www.facebook.com/dworekkrepkowice

Strona www

KIEDY?

29 września-1 października 2023 (wyjazd od piątku do niedzieli)

CENA

1090 zł od osoby (od piątku do niedzieli)

Cena obejmuje:

  • zakwaterowanie w pokoju 2/3 osobowym (2 doby),
  • wyżywienie 3 posiłkowe – wegetariańskie (śniadanie, lunch, obiadokolacja),
  • całodzienny dostęp do wody, herbaty, kawy, owoców,
  • zaplanowane zajęcia i warsztaty,
  • możliwość skorzystania z rowerów i kijków do nordic walkingu.

PROWADZĄCE

DSC_0216nn

Beata Oganowska

Jestem entuzjastką zdrowego, aktywnego trybu życia. Od najmłodszych lat miałam zamiłowanie do sportu i wielu wyzwań fizycznych – takich jak piłka ręczna, czy lekkoatletyka. Dawało mi to wiele satysfakcji i nauczyło dyscypliny życiowej, ale wewnętrznie czułam potrzebę większej równowagi i harmonii w swojej nieustannej aktywności.

Znalazłam ją początkowo w jodze, a dopełnieniem stał się pilates. Dzięki niemu potrafiłam poradzić sobie z napięciem, stresem i trudnościami życiowymi. To był początek odkrywania ogromnych możliwości ruchowych w moim ciele, otworzenia  energii i siły, jaka kumulowała się we mnie. Moja przygoda związana z mądrym, bezpiecznym i świadomym ruchem, cały czas trwa.

Jestem dyplomowanym instruktorem szkół: Open Mind, Peak Pilates Basic, Pilates School Body Balanced.  Wciąż uzupełniam wiedzę i inspiruję się innymi metodami koncepcji ruchowych takich jak ZOGA movement, Feldenkrais, Anatomy trains, CoreFit mięśnie dna miednicy, metoda Buteyko.

Zasięgam konsultacji u terapeutów, wymieniam się wiedzą i doświadczeniem z innymi instruktorami. Ponadto kocham tańczyć, ukończyłam Akademię Choreoterapii i Arteterapii, aby jeszcze bardziej zarażać innych ruchem, czuciem swojego ciała, odkrywania jego mądrości jaka jest w każdym z nas. Na co dzień lubię dobre jedzenie, książki o tematyce psychologicznej i spacery z psem.


Ania Hapter-Pokrzywińska

277669753_4926197660827313_1989658854622484249_n

Pasjonatka aktywność fizycznej w jej prozdrowotnej formie.

Fitnessowo wykształcona przez ProFi Fitness School (Aerobics &Step Instructor, Stretching Instructor,TBC) oraz Pilatesowo przez Body Balanced Pilates School (Praca na matach I i II stopień, Grupa Zwiększonego Ryzyka : Senior, Zdrowy kręgosłup, Trener Personalny CORE).

Nastawiona na rozwój i pogłębianie wiedzy w kierunku terapii dlatego ukończyła Akademię Zdrowego Kręgosłupa Open Mind i jest certyfikowanym Trenerem Terapeutą o specjalizacji ‘Kręgosłup i Senior’.

Funkcjonuje w trybie szkoleń i warsztatów – Trening Mięśni Dna Miednicy, Metoda Feldenkraisa, Praca z Powięzią, Pilates w rehabilitacji, Pilates z przyborami czy Warsztaty Terapeutyczne.

Człowiek posiada naturalną potrzebę ruchu. Aktywność ruchowa nie jest celem samym w sobie, ale jest narzędziem do sprawnego funkcjonowania zarówno w sferze fizycznej, jak i mentalnej. Kiedyś skupiałam się głównie na Pilatesie, obecnie wiem, że nie ma jednej idealnej formy ruchu i tylko łączenie różnych praktyk daje optymalne efekty. Celem jest ciało tak skoordynowane, aby poruszało się minimalnym wysiłkiem i maksymalną wydajnością, nie poprzez siłę mięśni ale przez zwiększoną świadomość tego, jak funkcjonuje.

Moim celem na dziś jest identyfikacja potrzeb drugiego człowieka i zaproponowanie mu adekwatnych narzędzi. Jeden potrzebuje pilatesowego orderu, drugi rozciągania przykurczonych mięśni, czy uwalniania napięć powięziowych, kolejny z kolei relaksacji i medytacji. Wszechstronność nauczyciela determinuje challenge jakim jest CZŁOWIEK XXI WIEKU.

ZAPISY

mailowo: centrum@jogapilates.pl,

sms: 507 154 782

wiadomość na Facebooku

*przy zapisach podaj imię, nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail.

Informacje dodatkowe, szczegóły płatności oraz plan wyjazdu wyślemy po zebraniu grupy.


Wyjazd odbędzie się przy minimalnej liczbie uczestników.

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany osoby prowadzącej z przyczyn niezależnych od nas.