PILATESOWE LOVE NA OKRĄGŁO – warsztat wyjazdowy z Anią i Beatą 15/16-18.09

 1516-18 września(2)

Zapraszamy Cię na wyjazd warsztatowy z Centrum Joga i Pilates- “Pilatesowe Love na okrągło”. Wspólnie spędzimy wrześniowy weekend na praktykach pilatesu w wielu odmianach, ważną rolę odegrają pomoce i akcesoria pilatesowe. Czekają na nas także nadmorskie spacery, spotkania i rozmowy w miłym towarzystwie, pyszna i zdrowa kuchnia wegańsko-wegetariańska oraz świetna zabawa.

CO NA CIEBIE CZEKA

🌼RUCH: Pilates w wielu odmianach – klasyczny, współczesny,  z akcesoriami i pomocami, taneczny, intuicyjny oraz w połączeniu z innymi różnymi formami pracy z ciałem. Nie obędzie się również bez spacerów, a chętni będą mogli popływać w basenie dostępnym w ośrodku margo lub w morzu.

🌼PYSZNE,ZDROWE JEDZENIE: wegańskie i wegetariańskie posiłki, jednocześnie lekkie i energetyczne, byś miał/a  siłę na realizację całego programu wyjazdu.

🌼BLISKOŚĆ NATURY: każdy nasz wyjazd odbywa się w miejscach gdzie natura odgrywa główną rolę. Złocista plaża, ciepło piasku pod stopami, szum morza oraz spokój i cisza, to wszystko gwarantuje nam odcięcie się od zgiełku miasta i pędzącej rzeczywistości.

🌼NIEZAPOMNIANA ATMOSFERA: na wyjazdach nie brakuje śmiechu, łez wzruszenia, zawiązywania się nowych relacji i wymieniania doświadczeń. Spędzamy inspirujące i niezapomniane chwile!

🌼STREFA WELLNESS: basen, sauna oraz masaże.

DLA KOGO

Zapraszamy wszystkich miłośników praktyk pilatesowych, tych zaawansowanych oraz tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z Pilatesem, a także osoby, które z pilatesem nie miały dotychczas nic wspólnego, ale chcą spędzić wspaniale czas w miłym towarzystwie. Zajęcia będą indywidualnie dostosowywane to poziomu i umiejętności uczestnika.

 

OSOBY PROWADZĄCE

Beti i AniaAnia Hapter-Pokrzywińska -Pasjonatka aktywność fizycznej w jej prozdrowotnej formie. Fitnessowo wykształcona przez ProFi Fitness School ( Aerobics &Step Instructor, Stretching Instructor,TBC) oraz Pilatesowo przez Body Balanced Pilates School (Praca na matach I i II stopień, Grupa Zwiększonego Ryzyka : Senior, Zdrowy kręgosłup, Trener Personalny CORE).Nastawiona na rozwój i pogłębianie wiedzy w kierunku terapii dlatego ukończyła Akademię Zdrowego Kręgosłupa Open Mind i jest certyfikowanym Trenerem Terapeutą o specjalizacji ‘Kręgosłup i Senior’.Funkcjonuje w trybie szkoleń i warsztatów – Trening Mięśni Dna Miednicy, Metoda Feldenkraisa, Praca z Powięzią, Pilates w rehabilitacji , Pilates z przyborami czy Warsztaty Terapeutyczne. Człowiek posiada naturalną potrzebę ruchu. Aktywność ruchowa nie jest celem samym w sobie ale jest narzędziem do sprawnego funkcjonowania zarówno w sferze fizycznej jak i mentalnej. Kiedyś skupiałam się głównie na Pilatesie a obecnie wiem,że nie ma jednej idealnej formy ruchu  i tylko łączenie różnych praktyk daje optymalne efekty. Celem jest ciało tak skoordynowane aby poruszało się minimalnym wysiłkiem i maksymalną wydajnością, nie poprzez siłę mięśni ale przez zwiększoną świadomość tego jak funkcjonuje. Moim celem na dziś jest identyfikacja potrzeb drugiego człowieka i zaproponowanie mu adekwatnych narzędzi. Jeden potrzebuje pilatesowego orderu, drugi rozciągania przykurczonych mięśni czy uwalniania napięć powięziowych a kolejny relaksacji i medytacji.Wszechstronność nauczyciela determinuje challenge jakim jest CZŁOWIEK XXI WIEKU.

DSC_0216nnBeata Oganowska– jestem entuzjastką zdrowego, aktywnego trybu życia, od najmłodszych lat miałam zamiłowanie do sportu i wielu wyzwań fizycznych –takich jak piłka ręczna, czy lekkoatletyka. Dawało mi to wiele satysfakcji i nauczyło dyscypliny życiowej, ale wewnętrznie czułam potrzebę większej równowagi i harmonii w swojej nieustannej aktywności. Znalazłam ją początkowo w jodze, a dopełnieniem stał się pilates. Dzięki niemu potrafiłam poradzić sobie z napięciem, stresem i trudnościami życiowymi. To był początek odkrywania ogromnych możliwości ruchowych w moim ciele, otworzenia  energii i siły, jaka kumulowała się we mnie. Moja przygoda związana z mądrym, bezpiecznym i świadomym ruchem, cały czas trwa. Jestem dyplomowanym instruktorem szkół: Open Mind, Peak Pilates Basic, Pilates School Body Balanced.  Wciąż uzupełniam wiedzę i inspiruję się innymi metodami koncepcji ruchowych  takich jak joga, Zoga, Feldenkrais, Anatomy trains, CoreFit mięśnie dna miednicy, metoda Buteyko. Zasięgam konsultacji u terapeutów, wymieniam się wiedzą i doświadczeniem z innymi instruktorami. Ponadto kocham tańczyć, ukończyłam Akademię Choreoterapii i Arteterapii, aby jeszcze bardziej zarażać innych ruchem, czuciem swojego ciała, odkrywania jego mądrości jaka jest w każdym z nas. Na co dzień lubię dobre jedzenie, książki o tematyce psychologicznej i spacery z psem.

KIEDY

15/16-18 września

Istnieje możliwość przyjazdu od czwartku lub od piątku.

GDZIE

Pensjonat Margo w Karwieńskich Błotach II

https://centrumjogimargo.pl

CENA

890 zł (2 doby-od piątku do niedzieli)

1190 zł (3 doby-od czwartku do niedzieli)

Cena obejmuje:

-zakwaterowanie w pokoju 2/3  osobowym,

-wyżywienie 3 posiłkowe- wegańsko/wegetariańskie (śniadanie, lunch, obiadokolacja),

-całodzienny dostęp do wody, herbaty, kawy, owoców,

-zaplanowane zajęcia i warsztaty,

-strefa wellness (sauna i basen).

LINK DO WYDARZENIA

https://fb.me/e/3piM6itkt

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Masz do nas jeszcze pytania dotyczące tego wyjazdu lub wątpliwości, który warsztat wyjazdowy jest dla Ciebie?  Skontaktuj się z Nami! Wspólnie spróbujemy zastanowić się, który z nich odpowiada Twoimi oczekiwaniom i preferencjom do warsztatów/form aktywności fizycznej.

telefonicznie: 507 154 782
mailowo: centrum@jogapilates.pl

 

ZDJĘCIA Z POPRZEDNICH WYJAZDÓW