PIĘKNA TWARZ W KAŻDYM WIEKU – 28 kwietnia (niedziela), godz. 10:00-13:00

PIĘKNA TWARZ (1)

To spotkanie, podczas którego zgłębimy tajniki wyglądu naszej twarzy i odkryjemy, jak świadomie wpłynąć na jej wygląd.

Czy wiesz, że wiele zależy od naszej postawy ciała, chodzenia, siedzenia, naszych codziennych nawyków i rutyn? Dowiesz się jak wpłynąć na mechanizmy naszego poruszania się , działania aby poprawić kondycję naszych mięśni twarzy i skóry. Poznasz holistyczne podejście dotyczące wyglądu twarzy, które pozwoli Ci na spowolnienie procesu starzenia i zachowanie piękna twarzy na każdym etapie życia.

Ale to nie wszystko! Nauczysz się również praktycznej, naturalnej i prostej gimnastyki twarzy- facefitness, która pomoże Ci w utrzymaniu elastyczności i jędrności skóry. Ćwiczenia te nie tylko poprawią krążenie krwi i dotlenienie tkanek, ale także ujędrnią Twoją skórę, nadając Ci naturalne piękno.

Nie zapomnimy również o relaksującym automasażu, który pozwoli Ci wyciszyć się i zadbać o harmonię wewnętrzną. Poprzez delikatne dotknięcia i masaż punktów akupresury, rozluźnisz napięte mięśnie, co przyczyni się do odprężenia i rozpromienienia Twojej twarzy.

Pamiętaj, że nigdy nie jest za późno, by zadbać o swoje piękno! Dołącz do naszego wydarzenia “Piękna Twarz w Każdym Wieku” i odkryj, jak w sposób naturalny i świadomy możesz podkreślić swoją niepowtarzalną urodę.

 

Osoba prowadząca

Beata Oganowska – certyfikowany instruktor Facefitness od 2013, terapeuta świadomego ruchu metodami: pilates, Zoga Practice, Corefit® System – mięśni dna miednicy i innych form body&mind, absolwentka Akademii Choreoterapii i Arteterapii.

TERMIN:

28 kwietnia, niedziela
godz. 10:00-13:00

CENA

CENA:
180 zł*
*Jeśli chcesz otrzymać fakturę, poinformuj nas o tym w momencie zapisu.

ZAPISY

e-mailowo: centrum@jogapilates.pl

sms: 507 154 782

wiadomość na Facebooku

lub osobiście w recepcji Centrum


*przy zapisach podaj imię, nazwisko, numer telefonu oraz email


Link do wydarzenia na facebooku: