ODKRYJ SWOJE CIAŁO NA NOWO – warsztat wyjazdowy z Beatą Oganowską i Moniką Żółkoś, 6-8 października 2023, Krępkowice

Wybierz się z nami w podróż, dzięki której lepiej zrozumiesz własne ciało i na nowo się w nim rozgościsz.

To warsztat stworzony dla każdego.

Świadoma obecność we własnym ciele pozwala nam dostrzec jego reakcje na rożnego rodzaju bodźce. Myślisz, że znasz swoje ciało skoro jesteś z nim na co dzień? Jakie masz przekonanie o własnym ciele?

Na zajęciach ruchowych odkryjesz, poczujesz i zrozumiesz swoje ciało na nowo. Odkryjesz jego mądrość i moc. Z uważnością wysłuchasz co Ci podpowiada.

Spędzisz czas relaksując się, redukując stres i napajając wdzięcznością.

Dbasz o wszystkich naokoło. A czy potrafisz sobie przypomnieć, kiedy ostatni raz zrobiłaś/eś coś tylko dla siebie? Przyszedł moment, w którym będziesz mogła/mógł zaopiekować się swoim własnym ciałem i duchem.

Oderwij się od codziennych obowiązków i zwolnij na moment. Podaruj sobie czas pełen relaksu, pozytywnej energii i miłości do samej/samego siebie – najważniejszej osoby w Twoim życiu.

Pobyt w magicznym Dworku w Krępkowicach będzie dla Ciebie doskonałą okazją, by nauczyć się traktować swoje ciało i umysł z miłością i szacunkiem. Przestać wymagać, a zacząć wspierać. Ten wyjazd jest tylko drobnym krokiem do rozpoczęcia swojej drogi doceniania własnej wyjątkowości.

CO NA CIEBIE CZEKA:

🌳RUCH: ZOGA na różnych poziomach zaawansowania, ruch intuicyjny, taniec i medytacja w tańcu, automasaż, spacery w otoczeniu pięknej przyrody, np. do 700 letniego dębu Świętopełka, kąpiele leśne – Shinrin-yoku; joga według metody B.K.S.Iyengara –  całościowe sesje jogi podczas których wykorzystamy pomoce pozwalające indywidualnie dostosować poziom trudności do możliwości osoby ćwiczącej.

🌳RELAKS: medytacja; praktyka oddechu różnymi metodami, które pomogą poprawić krążenie, dotlenić organizm, uspokoić umysł i doznać głębokiego relaksu i odprężenia; elementy Treningu Oczu i Widzenia

🌳 TRENING MIĘŚNI DNA MIEDNICY: zajęcia według metody Corefit System poświęcone reedukacji mięśni dna miednicy.  Podczas takiego treningu, dzięki odpowiednio dobranym ćwiczeniom można poczuć kluczowe centrum swojego ciała i nauczyć się zarówno wzmacniać, jak i rozluźniać ten istotny dla kobiecej fizjologii obszar.

🌳PYSZNE, ZDROWE JEDZENIE: wegetariańskie posiłki, jednocześnie lekkie i energetyczne, byś miała siłę na realizację całego programu wyjazdu.

🌳BLISKOŚĆ NATURY: każdy nasz wyjazd odbywa się w miejscach, gdzie natura odgrywa główną rolę. Spędzamy czas wśród zieleni, wód, w spokoju i ciszy, co gwarantuje odcięcie się od zgiełku miasta i pędzącej rzeczywistości.

🌳NIEZAPOMNIANA ATMOSFERA: na wyjazdach nie brakuje śmiechu, łez wzruszenia, zawiązywania się nowych relacji i wymieniania doświadczeń. Spędzamy inspirujące i niezapomniane chwile!

🌳DLA CHĘTNYCH: w trakcie pobytu możesz skorzystać z sesji Access Bars (uwalniający zabieg odblokowujący przepływ energii) oraz refleksologii stóp. Możliwość wypożyczenia rowerów oraz kijków do nordic walkingu.

🌳STREFA WELLNESS: sauna i jacuzzi (za dodatkową opłatą – w przypadku chęci skorzystania przez wszystkich uczestników, koszt całkowity od osoby to 50 pln za sesję trwającą 3 godziny).

DLA KOGO?

Dla każdego, kto chce się zregenerować, odpocząć, zharmonizować wśród sielskiej natury, a przy tym zadbać o swój umysł i ciało. Możesz, ale nie musisz mieć doświadczenia w praktyce ruchowej jaką jest Zoga czy joga. Wystarczy Twoja chęć oraz otwartość do świadomego dbania o lepsze samopoczucie i zdrowy tryb życia.

DWOREK KRĘPKOWICE

IMG_20210428_144213

Wyjątkowy Dworek Krępkowice ze stuletnią historią na skraju lasu, otoczony sielską naturą: drzewami, malowniczą ścieżką prowadzącą nad jezioro, jak i polnymi wzgórzami. Na zbieraczy czekają lasy pełne grzybów, jagód i ziół.

𝐌𝐢𝐞𝐣𝐬𝐜𝐞 𝐣𝐞𝐬𝐭 𝐩𝐫𝐨𝐰𝐚𝐝𝐳𝐨𝐧𝐞 𝐰 𝐬𝐭𝐲𝐥𝐮 𝐬𝐥𝐨𝐰𝐥𝐢𝐟𝐞:

🥦 przepyszne wege jedzenie przygotowywane z pasją i miłością o środowisko – ekologiczne i lokalne ⁣produkty, uprawiane własne warzywa i owoce zgodnie z ideałami permakultury,

♻️ przydomowa oczyszczalnia, ekologiczne produkty czystości, segregacja śmieci,

🏠  dom został odrestaurowany używając naturalnych materiałów, a wszystkie meble drewniane pochodzą z recyklingu.

Dojazd we własnym zakresie – w przypadku braku własnego środka transportu pomożemy go zorganizować.

https://www.facebook.com/dworekkrepkowice

Strona www

KIEDY?

6-8 października 2023 (wyjazd od piątku do niedzieli)

CENA

1090 zł od osoby (od piątku do niedzieli)

Cena obejmuje:

  • zakwaterowanie w pokoju 2/3 osobowym (2 doby),
  • wyżywienie 3 posiłkowe – wegetariańskie (śniadanie, lunch, obiadokolacja),
  • całodzienny dostęp do wody, herbaty, kawy, owoców,
  • zaplanowane zajęcia i warsztaty,
  • możliwość skorzystania z rowerów i kijków do nordic walkingu.

PROWADZĄCE

DSC_0216nn

Beata Oganowska

Jestem entuzjastką zdrowego, aktywnego trybu życia. Od najmłodszych lat miałam zamiłowanie do sportu i wielu wyzwań fizycznych – takich jak piłka ręczna, czy lekkoatletyka. Dawało mi to wiele satysfakcji i nauczyło dyscypliny życiowej, ale wewnętrznie czułam potrzebę większej równowagi i harmonii w swojej nieustannej aktywności.

Znalazłam ją początkowo w jodze, a dopełnieniem stał się pilates. Dzięki niemu potrafiłam poradzić sobie z napięciem, stresem i trudnościami życiowymi. To był początek odkrywania ogromnych możliwości ruchowych w moim ciele, otworzenia  energii i siły, jaka kumulowała się we mnie. Moja przygoda związana z mądrym, bezpiecznym i świadomym ruchem, cały czas trwa.

Jestem dyplomowanym instruktorem szkół: Open Mind, Peak Pilates Basic, Pilates School Body Balanced.  Wciąż uzupełniam wiedzę i inspiruję się innymi metodami koncepcji ruchowych takich jak ZOGA movement, Feldenkrais, Anatomy trains, CoreFit mięśnie dna miednicy, metoda Buteyko.

Zasięgam konsultacji u terapeutów, wymieniam się wiedzą i doświadczeniem z innymi instruktorami. Ponadto kocham tańczyć, ukończyłam Akademię Choreoterapii i Arteterapii, aby jeszcze bardziej zarażać innych ruchem, czuciem swojego ciała, odkrywania jego mądrości jaka jest w każdym z nas. Na co dzień lubię dobre jedzenie, książki o tematyce psychologicznej i spacery z psem.

DSC_6404Monika Żółkoś

Moja praktyka i nauczanie jogi wyrosło z fitnessu, w którym jako instruktor i trener personalny mam piętnastoletnie doświadczenie. To tu zdobyłam wiedzę o anatomii i fizjologii człowieka, zyskałam perspektywę rehabilitacyjną, uzależniłam się od aktywnego stylu życia. Szybko jednak joga dała mi lekcję przekraczania fitnessu, otworzyła przede mną nieprzeczuwane wcześniej możliwości ciała, emocji i ducha.

Joga nauczyła mnie patrzeć na człowieka holistycznie. Pokazała odpowiedzialność, a jednocześnie piękno pracy z ludzką energią. Jedną z najważniejszych korzyści, które przyniosło mi życie z jogą, jest poczucie bycia w ciągłym rozwoju oraz doświadczenie teraźniejszości – kiedy jestem na macie, naprawdę jestem „tu i teraz”. Miałam szczęście spotkać na swojej drodze wspaniałych nauczycieli: Agatę Biernat, Katarzynę Karczewską, Gosię Stanisławską. U każdej z nich zaciągnęłam dług wdzięczności. Jednak najważniejszym nauczycielem pozostaje dla mnie uczeń. To osoby, które przychodzą na moje lekcje, pozwalają mi się rozwijać, uczą mnie zindywidualizowanego podejścia, dają namysł i radość.

ZAPISY

mailowo: centrum@jogapilates.pl,

sms: 507 154 782

wiadomość na Facebooku

*przy zapisach podaj imię, nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail.

Informacje dodatkowe, szczegóły płatności oraz plan wyjazdu wyślemy po zebraniu grupy.


Wyjazd odbędzie się przy minimalnej liczbie uczestników.

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany osoby prowadzącej z przyczyn niezależnych od nas.