WARSZTAT WYJAZDOWY: ODKRYJ SWOJE CIAŁO NA NOWO z Beatą Oganowską, 16-18 czerwca 2023, Krępkowice

warsztaty wyjazdowe(Facebook Post) (Facebook Cover)(1)

Wybierz się z nami w podróż, dzięki której lepiej zrozumiesz własne ciało i na nowo się w nim rozgościsz.

To warsztat stworzony dla każdego.

Świadoma obecność we własnym ciele pozwala nam dostrzec jego reakcje na rożnego rodzaju bodźce. Myślisz, że znasz swoje ciało skoro jesteś z nim na co dzień? Jakie masz przekonanie o własnym ciele?

Na zajęciach ruchowych odkryjesz, poczujesz i zrozumiesz swoje ciało na nowo. Odkryjesz jego mądrość i moc. Z uważnością wysłuchasz co Ci podpowiada.

Spędzisz czas relaksując się, redukując stres i napajając wdzięcznością.

Dbasz o wszystkich naokoło. A czy potrafisz sobie przypomnieć, kiedy ostatni raz zrobiłaś/eś coś tylko dla siebie? Przyszedł moment, w którym będziesz mogła/mógł zaopiekować się swoim własnym ciałem i duchem.

Oderwij się od codziennych obowiązków i zwolnij na moment. Podaruj sobie czas pełen relaksu, pozytywnej energii i miłości do samej/samego siebie – najważniejszej osoby w Twoim życiu.

Pobyt w magicznym Dworku w Krępkowicach będzie dla Ciebie doskonałą okazją, by nauczyć się traktować swoje ciało i umysł z miłością i szacunkiem. Przestać wymagać, a zacząć wspierać. Ten wyjazd jest tylko drobnym krokiem do rozpoczęcia swojej drogi doceniania własnej wyjątkowości.

CO NA CIEBIE CZEKA:

🌳RUCH: ZOGA na różnych poziomach zaawansowania, ruch intuicyjny, taniec i medytacja w tańcu, automasaż, spacery w otoczeniu pięknej przyrody, np. do 700 letniego dębu Świętopełka, kąpiele leśne – Shinrin-yoku,

🌳RELAKS: medytacja; praktyka oddechu różnymi metodami, które pomogą poprawić krążenie, dotlenić organizm, uspokoić umysł i doznać głębokiego relaksu i odprężenia; elementy Treningu Oczu i Widzenia

🌳PYSZNE, ZDROWE JEDZENIE: wegetariańskie posiłki, jednocześnie lekkie i energetyczne, byś miała siłę na realizację całego programu wyjazdu.

🌳BLISKOŚĆ NATURY: każdy nasz wyjazd odbywa się w miejscach, gdzie natura odgrywa główną rolę. Spędzamy czas wśród zieleni, wód, w spokoju i ciszy, co gwarantuje odcięcie się od zgiełku miasta i pędzącej rzeczywistości.

🌳NIEZAPOMNIANA ATMOSFERA: na wyjazdach nie brakuje śmiechu, łez wzruszenia, zawiązywania się nowych relacji i wymieniania doświadczeń. Spędzamy inspirujące i niezapomniane chwile!

🌳DLA CHĘTNYCH: w trakcie pobytu możesz skorzystać z sesji Access Bars (uwalniający zabieg odblokowujący przepływ energii) oraz refleksologii stóp. Możliwość wypożyczenia rowerów oraz kijków do nordic walkingu.

DLA KOGO?

Dla każdego, kto chce się zregenerować, odpocząć, zharmonizować wśród sielskiej natury, a przy tym zadbać o swój umysł i ciało. Możesz, ale nie musisz mieć doświadczenia w praktyce ruchowej jaką jest Zoga. Wystarczy Twoja chęć oraz otwartość do świadomego dbania o lepsze samopoczucie i zdrowy tryb życia.

DWOREK KRĘPKOWICE

IMG_20210428_144213

Wyjątkowy Dworek Krępkowice ze stuletnią historią na skraju lasu, otoczony sielską naturą: drzewami, malowniczą ścieżką prowadzącą nad jezioro, jak i polnymi wzgórzami. Na zbieraczy czekają lasy pełne grzybów, jagód i ziół.

𝐌𝐢𝐞𝐣𝐬𝐜𝐞 𝐣𝐞𝐬𝐭 𝐩𝐫𝐨𝐰𝐚𝐝𝐳𝐨𝐧𝐞 𝐰 𝐬𝐭𝐲𝐥𝐮 𝐬𝐥𝐨𝐰𝐥𝐢𝐟𝐞:

🥦 przepyszne wege jedzenie przygotowywane z pasją i miłością o środowisko – ekologiczne i lokalne ⁣produkty, uprawiane własne warzywa i owoce zgodnie z ideałami permakultury,

♻️ przydomowa oczyszczalnia, ekologiczne produkty czystości, segregacja śmieci,

🏠  dom został odrestaurowany używając naturalnych materiałów, a wszystkie meble drewniane pochodzą z recyklingu.

Dojazd we własnym zakresie – w przypadku braku własnego środka transportu pomożemy go zorganizować.

https://www.facebook.com/dworekkrepkowice

Strona www

KIEDY?

16-18 czerwca 2023 (wyjazd od piątku do niedzieli)

CENA

990 zł od osoby (od piątku do niedzieli)

Cena obejmuje:

  • zakwaterowanie w pokoju 2/3 osobowym (2 doby),
  • wyżywienie 3 posiłkowe – wegetariańskie (śniadanie, lunch, obiadokolacja),
  • całodzienny dostęp do wody, herbaty, kawy, owoców,
  • zaplanowane zajęcia i warsztaty,
  • możliwość skorzystania z rowerów i kijków do nordic walkingu.

PROWADZĄCA

DSC_0216nn

Beata Oganowska

Jestem entuzjastką zdrowego, aktywnego trybu życia. Od najmłodszych lat miałam zamiłowanie do sportu i wielu wyzwań fizycznych – takich jak piłka ręczna, czy lekkoatletyka. Dawało mi to wiele satysfakcji i nauczyło dyscypliny życiowej, ale wewnętrznie czułam potrzebę większej równowagi i harmonii w swojej nieustannej aktywności.

Znalazłam ją początkowo w jodze, a dopełnieniem stał się pilates. Dzięki niemu potrafiłam poradzić sobie z napięciem, stresem i trudnościami życiowymi. To był początek odkrywania ogromnych możliwości ruchowych w moim ciele, otworzenia  energii i siły, jaka kumulowała się we mnie. Moja przygoda związana z mądrym, bezpiecznym i świadomym ruchem, cały czas trwa.

Jestem dyplomowanym instruktorem szkół: Open Mind, Peak Pilates Basic, Pilates School Body Balanced.  Wciąż uzupełniam wiedzę i inspiruję się innymi metodami koncepcji ruchowych takich jak ZOGA movement, Feldenkrais, Anatomy trains, CoreFit mięśnie dna miednicy, metoda Buteyko.

Zasięgam konsultacji u terapeutów, wymieniam się wiedzą i doświadczeniem z innymi instruktorami. Ponadto kocham tańczyć, ukończyłam Akademię Choreoterapii i Arteterapii, aby jeszcze bardziej zarażać innych ruchem, czuciem swojego ciała, odkrywania jego mądrości jaka jest w każdym z nas. Na co dzień lubię dobre jedzenie, książki o tematyce psychologicznej i spacery z psem.

ZAPISY

mailowo: centrum@jogapilates.pl,

sms/telefonicznie: 507 154 782

wiadomość na Facebooku

*przy zapisach podaj imię, nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail.

Informacje dodatkowe, szczegóły płatności oraz plan wyjazdu wyślemy po zebraniu grupy.

Wyjazd odbędzie się przy minimalnej liczbie uczestników.

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany osoby prowadzącej z przyczyn niezależnych od nas.