NARZĘDZIA cz.II- „Ku wolności”-warsztat z Biologii Totalnej-30 stycznia (niedziela), g.10:15-19:15

NARZĘDZIA cz.IKontynuujemy temat sposobów na przeprogramowanie naszego życia. W grudniu poznaliśmy pierwszy pakiet NARZĘDZI, teraz idziemy dalej. Jeśli nie brałaś/eś udziału w części I, nadal możesz dołączyć do części II.

Już poznaliśmy reguły Totalnej Biologii. Orientujemy się już, że żyjemy w cieniu przeszłości naszych przodków. Zadaliśmy już sobie podstawowe biologiczne pytanie „DLACZEGO W MOIM ŻYCIU JEST TO CO JEST?”

Teraz czas na krok następny – CO TERAZ Z TYM ZROBIĆ? Jakich narzędzi użyć, by zmienić to z czym przyszliśmy na świat?Każdy kto pracował choć trochę metodą Totalnej Biologii czy Biologiki wie jak mocne mogą być bariery jakie stawia przed nami nasza podświadomość. Niestety (a może na szczęście) to w jej władaniu pozostaje nasze zwierzęce ciało i wszystkie działania w tej biologicznej przestrzeni naszej planety. To ona posługując się własnym zasobem programów rodzinnych reżyseruje nam dzień jutrzejszy.Jakże rozbieżne bywają nasze pragnienia i plany na przyszłość z tym co przynosi nam rzeczywistość. Niestety prawdą o naszych ukrytych pragnieniach jest to co materializuje się w realu.Jak powiedział Claude Sabbah „MASZ NIE TO CZEGO CHCESZ, MASZ TO CZEGO POTRZEBUJESZ.”Jak zatem namówić naszą podświadomość do współpracy?
Potrzebujemy jej. Ona sprawia, że możemy fizycznie tu żyć.
Jak przekonać ją do zmian?
Co zrobić, by zaczęła się materializować inna prawda o nas?
Jak uwolnić się od emocjonalnych wzorców, które sterują naszym zdrowiem?
Co zrobić kiedy wiesz, że już dłużej nie chcesz tak żyć?
Jak zneutralizować programy trzymające nas wciąż w odczuciu smutku, żalu, niespełnienia?
Co zrobić kiedy sto razy próbowałaś to robić w ten sam sposób i już jesteś pewna, że sto pierwszy skończy się tak samo?
Jak zamienić negatywne wzorce na pozytywne?
Jak dogadać się z własną podświadomością?

Proponujemy warsztat, na którym będziemy uczyć się aktywnie zmieniać podświadome programy. Poznamy wiele narzędzi, aby rozpoznawać, neutralizować i zmieniać nieuświadomione wzorce przeszłości. Będziemy zamykać niespełnione oczekiwania naszych przodków, by ich cierpienie już dłużej nie miało na nas wpływu.
Jak już wielu z was się przekonało prezentem takiej pracy jest nie tylko zdrowie i spełnienie we własnym życiu, ale też radość i ulga u najbliższych.
*W warsztacie mogą wziąć udział tylko osoby, które uczestniczyły w wykładzie wprowadzającym!

OSOBA PROWADZĄCA

Tomasz Grzymkowski

TERMIN

30 stycznia, niedziela

g.10:15-19:15

CENA

250 zł

ZAPISY

centrum@jogapilates.pl

sms/tel: 507 154 782

lub osobiście w Centrum