ZAGŁOSUJ NA MONIKĘ w plebiscycie Dziennika Bałtyckiego!

nauczyciele grafiki na strone (2)

Nasza nauczycielka jogi – Monika Żółkoś została nominowana w plebiscycie
Mistrzowie Urody 2026 organizowanym przez Dziennik Bałtycki w kategorii Trener Personalny lub Fitness / Instruktor Jogi Roku.

Jeśli kiedykolwiek byłaś/-eś na jej zajęciach – wiesz, że to nie jest tylko „trening”.
To uważność, wiedza, doświadczenie i ogromne wyczucie drugiego człowieka.

👉 Głosowanie już trwa!

Zagłosuj przez stronę Dziennika Bałtyckiego