MEDYTACJA W RUCHU z Ceremonią Kakao- warsztat rozwojowy z Edytą Szulc – 9 maja (niedziela), g.10:15-13:15

MEDYTACJA W RUCHU z Ceremonią Kakao

Kochani, zapraszam Was na trzygodzinny warsztat rozwojowy połączony z Ceremonią Kakao.

Tematem naszego kolejnego spotkania będzie: „MEDYTACJA W RUCHU”

To piękny proces i możliwość głębokiego wglądu w swoje wnętrze. Pozwala nam zanurzyć się w swojej przestrzeni autentyczności. Sprzyja dotarciu i poznaniu własnego Ja.

Chciałabym abyśmy spotkali się w kameralnym gronie. Usiedli w kręgu i najpierw posmakowali ceremonialnego kakao. Kakao to potężny napój uzdrawiający serce. Jest lekarstwem duszy i otwiera drzwi do głębokiej wiedzy o nas samych. Ceremonia Kakao to czas kiedy łączymy się z przestrzenią serca abyśmy mogli lepiej zrozumieć siebie.

Kiedy kakao już będzie krążyć w naszym ciele wejdziemy łagodnie w ruch. Podążając za impulsem poszukamy zrozumienia własnego ciała i rozpoznania emocji w ruchu autentycznym. To prawdziwa medytacja w ruchu.

Ale kakao wprowadza nas też w przepiękną przestrzeń głębokiego relaksu. Łagodzi stres i przyjemnie uspakaja. Dlatego na koniec warsztatów wejdziemy w głęboki relaks, posłuchamy dzwięków mis tybetańskich, bębna szamańskiego, dzwoneczków i kalimby. Będą też pieśni śpiewane prosto z serca.

 

Dla kogo jest ten warsztat?

Warsztat jest dla każdego kto dąży do rozwoju osobistego poprzez wgląd w swoje życie.

Poszukuje prawdy o sobie.

Dla każdego kto chce zwiększyć swoją świadomość, wiarę w siebie oraz swoje możliwości. Warsztat sprzyja dotarciu i poznaniu własnego Ja.

Jeśli jesteś ciągle w głowie i tracisz kontakt ze swoją świętą przestrzenią serca to ten warsztat jest także dla Ciebie.

Z jakich metod korzystam w swojej pracy?

•joga

•choreoterapia

•arteterapia

•praktyki szamańskie np. medycyna kakao

•dźwiękoterapia

PROWADZĄCA

Vova055

Edyta Szulc- wieloletnia nauczycielka pracy z ciałem. Joginka i choreoterapeutka. Masażystka zabiegu uwalniającego nas z ograniczeń umysłu- Access Bars oraz Access Facelift. Artystka tworząca piękne przedmioty z filcu, drewna, piór i wyobraźni. Poszukiwaczka różnorodnej pracy z ciałem umysłem i duszą. Jej ulubioną praktyką jest łagodna joga, ruch intuicyjny, oraz praca z dźwiękiem i głosem. Interesuje się światem ducha i łączeniem tego z tym co już do tej pory poznała. Praktyki szamańskie są bliskie jej sercu. Poskutkowało to uczestnictwem w dwuletniej szkole doradztwa szamańskiego u Arvick Baghramian gdzie uczy się pracy z grzechotką i bębnem. O sobie mówi ” Eksperymentuję, obserwuję i szukam takich dróg które mocno czuję i są bliskie mojemu sercu. Potem wiedzę i doświadczenie przekazuję tym którzy tego potrzebują. Z serca do serca -zapraszam.”

TERMIN

9 maja (niedziela)

g. 10:15-13:15

CENA

120 zł

ZAPISY

mailowo: centrum@jogapilates.pl

SMS-owo: 507 154 782

na Facebooku