WARSZTAT RELAKSACYJNY . MAGIA CIAŁA I SIŁA INTENCJI z Edytą Szulc 21.02 (niedziela) g.18:00-21:00

1

Warsztat relaksacyjny. Magia ciała i siła intencji.

Ten warsztat powstał z potrzeby serca dla tych którzy potrzebują wyciszenia, regeneracji ciała i umysłu.

Warsztat jest też dla osób poszukujących kontaktu ze swoim ciałem.

Będziemy pracować z intencją.

Każdy z Was poszuka w sobie, czego tak naprawdę potrzebuje.

Opowiem Wam jak sworzyć dobrą intencję. Na tym warsztacie poruszymy delikatnie ciało aby potem wejść głęboko w stan relaksu. Będziemy na pograniczu jawy i snu tam gdzie intencja ma wielką moc.

Na koniec zagram Wam na instrumentach które łagodnie wybudzą Was i pomogą wrócić z powrotem.

Dla kogo jest ten warsztat?

Ten warsztat jest dla każdego.  Nie musisz znać jogi ani pilatesu, nie musisz być rozciągnięty i nie musisz mieć poczucia rytmu. Jedyne co potrzebujesz to chęci i otwartość.

PROWADZĄCA

Vova036Edyta Szulc

Od małego dziecka interesowałam się pracą z ciałem, dlatego też ukończyłam Akademię Wychowania Fizycznego i zostałam magistrem zdrowia publicznego. Nie rozpoczęłam jednak pracy w szkole, ponieważ podczas studiów poczułam, że to nie moja droga. Przez wiele lat zajmowałam się fitness’em w ośrodku wczasów kondycyjno-odchudzających. Tam pojawiła się osoba, która zainspirowała mnie jogą. Po 2 letnim kursie u Agaty Biernat zaczęłam przygodę z własną praktyką. Uczestniczyłam w warsztatach Jurka Jaguckiego, Konrada Kocota, Katarzyny Pilorz, Andrzeja Kozłowskiego, Roberta Spicy i Agaty Biernat. Joga w moim życiu pojawiła się dość późno, bo w 2008 roku ale intensywna praca zaowocowała dużą zmianą we mnie – w środku. Joga przypomniała mi, że wszyscy na tej planecie jesteśmy równi wobec najwyższej siły. Stała się narzędziem do pracy nad emocjami, które bywały czasami bardzo trudne i bolesne. Praktyka asan zaczęła ściągać z mojego umysłu ograniczenia i osądy nabyte podczas mojego życia tu na Ziemi. Joga otworzyła mi oczy i serce na świat, w którym ważne jest niezatracanie samego siebie. Obecnie zgłębiam również inne techniki pracy z ciałem, umysłem i duszą. Interesuję się kulturą majańską i jej rytuałami. Idę tam, gdzie mnie wzywa wewnętrzny głos.

 

TERMIN

21 lutego, niedziela

g. 18:00-21:00

CENA

90 zł

Zapisy

mailowo:centrum@jogapilates.pl,

sms/telefonicznie: 507 154 782

wiadomość na Facebooku,

lub osobiście w recepcji studia.