JOGA W TAJLANDII 15.02-24.02.2020

Joga w Tajlandii

Wyrusz do Tajlandii, by odnaleźć pierwotne połączenie ze sobą! Poprzez ciało w asanach, oddech, przepływ i medytację zbliżymy się do tego, kim naprawdę jesteśmy. Zostawiając życiowe role i czynności, które codziennie wykonujemy, zatrzymamy się… by odkrywać siebie. Odkryjesz głęboki spokój, zregenerujesz się i poczujesz prawdziwą radość, płynącą z głębi serca. Tajlandia Cię oczaruje. Joga Cię odnowi.

MIEJSCE ROZPOCZĘCIA Bangkok
MIEJSCE ZAKOŃCZENIA Bangkok
CENA  5900 zł od osoby ZAWIERA
Zakwaterowanie Transfery na miejscu
Zajęcia z jogi i medytacji – 14 spotkań Degustacja streetfood w Bangkoku
Śniadania Ubezpieczenie
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny Opiekę przewodnika
Zwiedzanie i kolacja degustacyjna w Bangkoku Zwiedzanie i Kurs gotowania na wyspie Koh Mak
Wycieczka island hopping Masaż tajski (60 minut)
CENA NIE ZAWIERA
Dojazdu na miejsce rozpoczęcia i zakończenia imprezy
Wyżywienia poza śniadaniami

 

Dzień 1

Przed południem spotkamy się na lotnisku w Bangkoku i po zalogowaniu w hotelu ruszymy poznać się z okolicą. Spróbujemy tajskiego streetfoodu, pysznych mango szejków i wyskoczymy na dach wieżowca, podziwiać niesamowity widok na budzące się do nocnego życia miasto.

Dzień 2

Po wczesnym śniadaniu ruszymy w podróż na rajską wyspę, którą przywitamy pierwszymi zajęciami relaksacyjnymi, regeneracyjnymi i medytacją! Raju, witaj!

Dzień 3 – 8

Kolejne dni to czas na zgłębienie siebie, odnalezienie wewnętrznej równowagi i zbliżenie się do prawdziwego JA. Czekają Was godziny praktykowania jogi, ćwiczeń oddechowych oraz relaksacyjnych i regeneracyjnych. Wybierzecie się na wycieczkę dookoła wyspy, na wycieczkę motorówką po okolicznych wysepkach oraz wspaniałą lekcję gotowania w domku na palach na plaży. Będzie leżeć na ciepłym piasku, taplać się w morzu i bujać w hamaku, przybliżając ciało i umysł do prawdziwego, głębokiego relaksu.

Dzień 9

Ostatnie zajęcia jogi, ćwiczenia oddechowe, medytacja i w drogę. Wrócimy do Bangkoku, gdzie zwiedzimy kolorowe, neonowe Chinatown i zjemy pożegnalną kolację dim sum.

Dzień 10

Pora się pożegnać! Po ostatnim śniadaniu odwieziemy Was na lotnisko i pomachamy na do widzenia. Albo: do zobaczenia!

ORGANIZACJA I ODPOWIEDZIALNOŚĆ
Wszystkie regulacje prawne i formalne znajdziesz tutaj.

BEZPIECZEŃSTWO / SZCZEPIENIA / WIZY / WAŻNOŚĆ PASZPORTU
Przed decyzją o wyjeździe, koniecznie zapoznaj się ze wszystkimi ważnymi informacjami na temat bezpieczeństwa, które znajdziesz tajlandia.

WYŻYWIENIE
W cenie wyjazdu zawarte są śniadania (8), obiad (1) przygotowany własnoręcznie podczas lekcji gotowania oraz kolacja (1) degustacyjna. Poza tym posiłki jadamy zwykle razem: każdy zamawia z karty to, na co ma ochotę i płaci za siebie przy podziale rachunku. Jedzenie – zwłaszcza uliczne – jest w Tajlandii bardzo tanie i sycący posiłek można mieć już za 10-15 zł. Ceny na wyspach są trochę wyższe i na posiłek należy założyć ok 15-20 zł.

OPIEKA

  • Małgorzata Stanisławska – nauczycielka jogi z kilkunastoletnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć grupowych o różnym stopniu zaawansowania. Absolwentka Fizjoprofilaktyki, Iyengar Yoga Instructor, Pilates Matwork Instructor, Instruktor Treningu Dna Miednicy. Organizatorka warsztatów jogi, szkoleń dla firm i klubów sportowych. O jodze mówi: „Praktyka jogi jest dla mnie cudownym odkrywaniem siebie, nieustającym rozwojem. Będąc nauczycielem jogi, pomagam odkryć siebie na nowo…  poczuć, dotknąć, zobaczyć, usłyszeć, posmakować”.

PRZYDATNE INFORMACJE 

  • Tajlandia to kraj buddyjski: otwarty, pogodny i tolerancyjny.
  • W świątyniach należy okazywać szacunek modlącym się wiernym i posągom/wizerunkom buddy – nie należy wskazywać na nie palcem, należy mieć zakryte kolana i ramiona.
  • Kantory (najwygodniej zabrać USD lub EUR) oraz bankomaty (za opłatę obowiązuje prowizja ok. 30 zł + ew. opłaty narzucane przez Wasz bank) są łatwo dostępne (z wyjątkiem wyspy Koh Mak, gdzie nie ma bankomatu).
  • Klimat jest ciepły i wilgotny, zalecane są więc lekkie i przewiewne ubrania.
  • Lekcje gotowania nie wymagają doświadczenia/wiedzy
  • Nie zaleca się wyjazdu dla kobiet w ciąży, gdyż nie będą mogły brać udziału we wszystkich zajęciach. Przeciwwskazaniem do ćwiczenia jogi są też choroby serca lub inne dolegliwości, które wymagają niskiej aktywności fizycznej. W razie jakichkolwiek kontuzji należy zgłosić to nauczycielowi przed rozpoczęciem zajęć.

EWENTUALNE ZMIANY PROGRAMOWE
Ewentualne decyzje o zmianach podejmuje organizator w sytuacjach szczególnych.

Kontakt:

Gosia 505 578 222

Wojtek 516 404  970

info@triptailors.pl

Triptailors 511 788 077

więcej informacji https://triptailors.pl/product/joga-w-tajlandii-2/?fbclid=IwAR3g_cMia6Be7uvWd17GPoBLxs4QHt9F0QJqpsvJ_BTgcmmSWtOe424-WHA