RODZINNA JOGA REGENERACYJNA z Martą Sendal-11 grudnia (sobota), g.10:30-11:30

Untitled design(2)

Na warsztat Rodzinnej Jogi  Regeneracyjnej zapraszamy dzieci w wieku od 5 lat do 10 lat z dorosłymi, mile widziani nie tylko rodzice ale również starsze rodzeństwo, ciocie, wujkowie, babcie, dziadkowie…

Zajęcia mają na celu:

* odświeżenie i regenerację organizmu,

* odprężenie,

* wyciszenie oraz głęboki relaks,

* wzmocnienie mięśni,

* ukojenie emocji,

* dobrze się bawić!

Praktyka w  ma bardzo łagodny i harmonijny charakter, skupia się na prostych i bezpiecznych pozycjach wykonywanych w duecie z dzieckiem,  z podparciem i ćwiczeniach oddechowych, umożliwiając głęboki relaks, wzmocnienie mięśni a przede wszystkim odzyskaniem spokoju.

Joga jest dla nich fantastycznym sposobem na poznanie siebie, na rozwinięcie świadomości i wzmocnieniu własnego ciała, zajęcia jogi tworzą przestrzeń́ na wsłuchanie się̨ w swoje emocje oraz na zaakceptowaniu ich, to też czas na skoncentrowanie umysłu a następnie na wyciszeniu go. Dlatego takie holistyczne podejście do praktyki jogi pozwala na to, by Joga dla Dzieci pozwoliła rozwinąć cały potencjał drzemiący w dziecku.

Warsztat jogi dla dzieci i rodziców to wspólnie spędzony czas, na doświadczaniu chwili w której dzieci czują się akceptowane i kochane takimi, jakimi są, to inwestycja we wzmacnianie więzi emocjonalnej pomiędzy rodzicem a dzieckiem.  Budowanie zaufania i pewności siebie dziecka, w której może doświadczać i wyrażać swoje emocje. Zajęcia jogi dla dorosłych uczestników również mogą okazać się ciekawą podróżą, w której na nowo będą mogli odkryć swoje wewnętrzne dziecko i zaprzyjaźnić się z nim.

Cena

80 zł (od pary-opiekun i dziecko)/ 120 zł (opiekun i dwoje dzieci)