WARSZTAT JOGI POWIĘZIOWEJ z Wojtkiem Karczmarzykiem – PRZEBUDZENIE KRĘGOSŁUPA – 23 października (niedziela) godz. 10:15-18:15

warsztat jogi powięziowej z Wojtkiem Kaczmarzykiem

Kręgosłup nie jest osobnym elementem systemu szkieletowego człowieka, składającym się z kilkudziesięciu kości. Kręgosłup jest jak organiczny “żywy silnik” napędzający cały system ruchowy ciała ludzkiego. Silnik ten jest połączony z dwiema obręczami ulokowanymi na obu końcach kręgosłupa. Obręcz biodrowa i barkowa, wraz z przyczepiającymi się do nich kończynami, są elementami wykonawczymi tego fascynującego, ucieleśnionego pojazdu ducha. Napięcia w obrębie kończyn napinają obręcze, a te z kolei znacząco wpływają na właściwe funkcjonowanie kręgosłupa.

PODCZAS WARSZTATU

Podczas warsztatu skupimy się na na pozycjach i vinyasach, które wpływają na uwolnienie obręczy biodrowej i barkowej wraz z towarzyszącymi im kończynami, a tym samym na przebudzeniu i uwolnieniu połączonego z nimi kręgosłupa. 

OSOBA PROWADZĄCA

wojtekkarczmarzyk-net-2_origWojciech Karczmarzyk – certyfikowany terapeuta metody ROLFING® Integracja Strukturalna, nauczyciel jogi, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Współzałożyciel Polskiego Towarzystwa Integracji Strukturalnej. Szkolenie w zakresie Rolfingu® odbywał w Londynie na British Academy of Rolfing Structural Integration oraz w Monachium na European Rolfing Assiociation  e.V. stając się jedynym w Krakowie certyfikowanym ROLFEREM™. Wojtek jest także jedynym w Polsce certyfikowanym nauczycielem JOGI inspirowanej nauczaniem Vandy Scaravelli oraz twórcą Integralnego modelu Jogi Powięziowej.

Więcej informacji o Wojtku, jego metodach i o jodze powięziowej znajdziesz na jego stronie:

http://www.rolfing-joga.pl/

TERMIN

23 października, niedziela

godz. 10:15-18:15*

*planowana przerwa o godz. 13:15-14:15

CENA

290 zł

ZAPISY

centrum@jogapilates.pl

sms/tel: 507 154 782

lub osobiście w Centrum