JOGA KURUNTA – praca z linami w wygięciach do tyłu z Moniką Żółkoś, 4 lutego, sobota, g. 10:30-13:30

Joga kurunta(1)

JOGA KURUNTA

Zapraszam na kolejny warsztat, podczas którego naszym przewodnikiem po jodze będą liny.  Ten specjalistyczny sprzęt jest używany w metodzie Iyengara do pogłębienia pozycji, wydłużenia czasu pracy w asanie i wzmocnienia odczuć płynących z ciała.

Tym razem skoncentrujemy się na wymagającej, ale i dającej ogromną satysfakcję grupie asan: na wygięciach do tyłu. Praca z linami w wygięciach pozwala wydobyć ruch w obszarze klatki piersiowej oraz obręczy barkowej, a jednocześnie stabilizuje, co daje poczucie bezpieczeństwa i zakorzenienia w pozycji. Dołącz do mnie!

DLA KOGO?

Warsztat przeznaczony dla osób regularnie praktykujących jogę według metody B.K.S. Iyengara przynajmniej od 12 miesięcy.

OSOBA PROWADZĄCA

Monika Żółkoś

Monika Żółkoś – certyfikowana nauczycielka metody B.K.S. Iyengara oraz certyfikowana instruktorka treningu mięśni dna miednicy według systemu Izabeli Żak. Regularnie podnosi swoje kompetencje na szkoleniach i warsztatach prowadzonych nauczycieli polskich i zagranicznych, absolwentka rocznego cyklu zagadnień terapeutycznych w jodze oraz cyklu szkoleń kobiecych według koncepcji Katarzyny Pilorz. Zafascynowana Porozumieniem bez przemocy i możliwościami zaadaptowania rozwiązań NVC do prowadzenia zajęć jogi.

TERMIN

4 lutego, sobota

g. 10:30- 13:30

CENA

90 zł

ZAPISY

centrum@jogapilates.pl
sms 507 154 782
wiadomość na Facebooku
lub osobiście w Centrum
*do zapisu potrzebujemy imię, nazwisko, e-mail i nr kontaktowy


Więcej warsztatów znajdziesz na naszej stronie pod adresem:
https://jogapilates.pl/plan-warsztatow-2/