JOGA KURUNTA – praktyka z linami: pozycje STOJĄCE I ODWRÓCONE – 30 września (sobota), godz. 18:00-21:00

JOGA KURUNTA - pozycje stojące Zapraszamy na warsztat jogi, w którym przewodnikiem po praktyce będzie lina – specjalistyczny sprzęt stosowany w metodzie B.K.S. Iyengara, pomagający pogłębić pozycję i zintensyfikować wrażenia w asanie.

Praca z linami daje cały wachlarz zróżnicowanych odczuć. Stabilizuje i odciąża, ale też wzmacnia akcję w ciele i pozwala poczuć ją bardziej precyzyjnie. Lina sprawdza się w każdej grupie asan, szczególnie w odwróconych, bo pozwala wydłużać czas bycia w pozycji oraz w wygięciach do tyłu, gdyż odpowiednio wykorzystana zwiększa otwarcie klatki piersiowej i mobilność barków.

Na warsztacie wykorzystamy liny, aby podążyć od znanego ku nieznanemu; znajdziemy nową ścieżkę dostępu do asan, które już znamy i dotkniemy niepraktykowanych dotąd wariantów, możliwych dzięki wykorzystaniu tego wyjątkowego sprzętu.

Tym razem głównym tematem będą POZYCJE STOJĄCE I ODWRÓCONE.

KIEDY?

30 września, sobota

godz. 18:00-21:00

DLA KOGO?

Dla osób regularnie praktykujących jogę według metody B.K.S. Iyengara przynajmniej od 12 miesięcy.

CENA:

100 zł od osoby

PROWADZĄCA:

Monika Żółkoś – certyfikowana nauczycielka metody B.K.S. Iyengara, certyfikowana instruktorka treningu mięśni dna miednicy według systemu Izabeli Żak, regularnie podnosi swoje kompetencje na szkoleniach i warsztatach prowadzonych nauczycieli polskich i zagranicznych. Absolwentka rocznego cyklu zagadnień terapeutycznych w jodze oraz cyklu szkoleń kobiecych według koncepcji Katarzyny Pilorz. Zafascynowana Porozumieniem Bez Przemocy i możliwościami zaadaptowania rozwiązań NVC do prowadzenia zajęć jogi.

ZAPISY:

e-mail: centrum@jogapilates.pl
sms: 507 154 782
wiadomość na Facebooku
lub osobiście w Centrum
*przy zapisach podaj imię, nazwisko i kontaktowy numer telefonu


Więcej warsztatów znajdziesz na naszej stronie pod adresem:
https://jogapilates.pl/plan-warsztatow-2/

Potrzebne Ci przypomnienie? Kliknij “weź udział” w wydarzeniach na Facebooku.