WARSZTAT GIMNASTYKI SŁOWIAŃSKIEJ z Katarzyną Plutowską- 4 grudnia (sobota), g.15:00-17:30

GIMNASTYKA SŁOWIAŃSKA DLA KOBIET

Gimnastyka Słowiańska Kobiet-to dzięki tej praktyce moje biodra, barki, nogi, brzuch rozluźniają się i wzmacniają jednocześnie. Jest miękka, nieskomplikowana choć też wymagająca. Warto ją poznać.

Fizjoterapeutki, położne, terapeutki, z którymi pracujemy podkreślają, że GSK jest gimnastyką terapeutyczną, precyzyjnie skupiającą się na potrzebach kobiecego ciała, które przecież jest fizjologicznie inne niż cało mężczyzny. Usłyszałyśmy, że to jedyna gimnastyka, która tak intensywnie pracuje na powięziach. Kobiety uprawiające sport chwalą jej zdolność do rozluźniania ich spiętych treningami ciał (została nazwana nawet „giętką”). Rozgrzewa (uwierzcie, że zazwyczaj działa nawet na największe zmarźluchy), zmiękcza i wzmacnia. Jest seksowna i zmysłowa. Każda kobieta, niezależnie od poziomu świadomości swojego ciała, rozciągnięcia czy sylwetki jest mile widziana!

O GIMNASTYCE

Gimnastyka Słowiańska dla Kobiet to system 27 ćwiczeń pielęgnujących kobiece ciało. Praktykując, stajemy się rozluźnione, silne i zdrowe poprzez uwolnienie napięć w obszarze miednicy i bioder, otwarcie klatki piersiowej, uniesienie piersi, wysmuklenie szyi (mówi się o ‘łabędziej szyi’), rozluźnienie stawów (szczególnie ramion oraz bioder) oraz ‘wyciągnięcie’ kręgosłupa. Jednym z ważnych elementów Gimnastyki jest automasaż nadnerczy, gruczołów limfatycznych wokół piersi oraz grasicy, przez co znacząco redukuje poziom stresu, pełni rolę w prewencji raka piersi i wzmacnia system odpornościowy organizmu. Na warsztacie poznamy podstawowe pozycje i ruchy, przećwiczymy ćwiczenia górnego, średniego i dolnego świata. Ćwiczymy bez biustonoszy, najlepiej w legginsach, ze swoim kocykiem bądź chustą. Podczas warsztatu pijemy wodę.

OSOBA PROWADZĄCA

244682273_4813919135287497_8303060755029462406_nKatarzyna Plutowska – instruktorka GSK z wieloletnim doświadczeniem , psychoterapeutka, która wychodzi z ram i form. Znając formalne metody przekracza swoje granice, by w nich nie utkwić. Rozrasta się pięknie, mądrze i słucha tak wspaniale, iż kontakt z nią jest zjawiskowy i niebywale cenny. Jest oparciem dla osłabionych, latarnią dla zagubionych i wciąż zgłębia meandry swojego własnego jestestwa, by w tym co robi być coraz dokładniejszą i skuteczniejszą. A przy tym jest po prostu fajną, ciekawą, wspaniałą kobietą, którą po prostu warto poznać.

KIEDY

4 grudnia, sobota

g.15:00-17:30

CENA

100zł

ZAPISY

centrum@jogapilates.pl

sms/tel: 507 154 782

lub osobiście w Centrum