GABINET DO WYNAJĘCIA W CENTRUM JOGA I PILATES

Poszukujemy nowego partnera do zagospodarowania gabinetu, najchętniej z dziedziny refleksologii, terapii manualnej– głowy, twarzy, dłoni, stóp oraz z branży SPA, Wellness, Beauty, kosmetycznej, psychologii i psychoterapii i podobnych.

IMG_1785 IMG_1844

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oferujemy przytulny i elegancki gabinet o powierzchni ok.8 m2. Pomieszczenie jest umeblowane (umywalka, szafka, lustro). Z gabinetem związana jest dodatkowa przestrzeń składająca się z saloniku recepcyjnego, poczekalni dla klientów, toalety i pomieszczenia socjalnego.

IMG_1823IMG_1846

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasze studio Centrum Joga i Pilates to jedna z wyjątkowych przestrzeni w samym sercu Gdyni. Posiadamy 12-letnie doświadczenie, prowadzimy regularne zajęcia jogi, pilatesu, zogi oraz liczne działania towarzyszące (warsztaty, wykłady, koncerty relaksacyjne), dzięki czemu udało nam się zbudować duże grono klientów.

POCZEKALNIA (1)POCZEKALNIA II (1)RECEPCJA I POKÓJ REL (2)(1)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mieścimy się na ulicy Starowiejskiej 54 w pięknej kamienicy (blisko dworca Gdynia Główna). Dysponujemy powierzchnią ok.240 m2, na którą składa się: sala do ćwiczeń i wykładów o powierzchni 90 m2, sala do treningu personalnego, recepcja, strefy relaksu, dwie szatnie, pomieszczenia sanitarne oraz trzy gabinety specjalistyczne. Każde z pomieszczeń zostało wykończone z należytą starannością, kształtując wyjątkowy charakter tego miejsca. Niepowtarzalny klimat studia tworzy liczne grono specjalistów i pasjonatów. Wynajmujący może liczyć na nasze wsparcie marketingowe i potężną bazę klientów oraz pomoc naszej recepcji. Tworzymy zgrany zespół i wspieramy się wzajemnie.

KONTAKT

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Beatą Oganowską
Tel. 884 886 621
Mail: biuro@jogapilates.pl