TCHNIENIE ŻYCIA – dwudniowy warsztat jogi z EWĄ WARDZAŁĄ – 17/18 czerwca (sobota i niedziela)

Ewa Wardzała - Tchnienie Życia

Nasze ciało ożywia pięć energii życiowych. Umiejscawiając się i działając w różnych obszarach ciała kierują i odpowiadają za różne procesy życiowe.

Czasem są splątane.

Kiedy poprzez praktykę jogi uwrażliwiamy się na nie, rozplątujemy je i stwarzamy warunki by ich przepływ był czytelniejszy. Tym samym sprzyjamy energii życia – wzmacniamy ją.

Tym właśnie zajmiemy się na dwudniowym warsztacie – Tchnienie życia. Rzecz o pięciu wiatrach, które wprawiają ciało w ruch.

OSOBA PROWADZĄCA:

Ewa Wardzała Ewa Wardzała – z wykształcenia indianistka, sanskrytolog, dyplomowana w Indiach tancerka klasycznego tańca indyjskiego bharatanatyam.

Jogę praktykuje od 1999 roku, uczy od 2003, kiedy to otrzymała swój pierwszy dyplom nauczycielski wg metody B.K.S. Iyengara. W roku 2015 uzyskała certyfikat stopnia Senior Intermediate I.

Swoją praktykę weryfikuje i pogłębia regularnie odwiedzając Instytut B.K.S.Iyengara w Punie (RIMYI – Indie), gdzie od 2005 roku niemal rokrocznie praktykuje i asystuje na klasach medycznych, szkoląc się również w pracy terapeutycznej. Poza Instytutem źródłem inspiracji i wiedzy są dla niej warsztaty z nauczycielami będącymi bliskimi uczniami Iyengara, przede wszystkim: Lois Steinberg, Rita Keller, Dean i Rebecca Lerner, Faeq i Corine Biria.

Od 2005 roku współtworzy Krakowski Warsztat Jogi, prowadzi kursy nauczycielskie, egzaminuje. Organizuje i prowadzi liczne warsztaty tematyczne, również regularne wyprawy z jogą do Indii. Przez 10 lat współpracowała z krakowską Akademią Sztuk Teatralnych prowadząc jogę dla tancerzy Wydziały Teatru Tańca w Bytomiu. W wolnym czasie podróżuje, fotografuje.

Moją drogę jogiczną rozpoczęła fascynacja jej filozofią. Byłam na drugim roku indianistyki i nie mogłam pojąć dlaczego ludzie, którzy przekazują mi tak niezwykłą wiedzę, sami poprzestają na teorii.

Dla mnie, jako tancerki praca z ciałem, poprzez ciało i doświadczanie „na własnej skórze” były całkowicie naturalne – wręcz konieczne by zrozumieć.

Tak zaczęła się moja przygoda z jogą, która trwa do dziś. To, co uważam za ważne w praktyce i nauczaniu jogi, to nieustanna uważność i obserwacja siebie na macie i poza nią.

Joga daje mi radość, wrażliwość, ufność i dystans do sytuacji trudnych. Jest dla mnie narzędziem do pełniejszego, bardziej uważnego doświadczania życia.”

KIEDY?

17/18 czerwca

sobota, godz. 15:00-20:30

niedziela, godz. 9:00-13:00

CENA:

330 zł od osoby (za 2 dni)

Zapisz się!

mail: centrum@jogapilates.pl

sms: 507 154 782

wiadomość na Facebooku

lub osobiście w recepcji Centrum

*w celu zapisu podaj imię, nazwisko oraz kontaktowy numer telefonu


Wszystkie warsztaty znajdziesz na naszej stronie pod adresem:
https://jogapilates.pl/plan-warsztatow-2/.

Potrzebne Ci przypomnienie? Kliknij “weź udział” w wydarzeniach na Facebooku.