DZIEŃ OTWARTY- 3 grudnia, sobota, g. 15:00- 18:45

DZIEŃ OTWARTY

Zbliżają się Mikołajki, więc mamy dla Was mały prezent.
Nie pod postacią czekoladowych Mikołajów i słodyczy zostawionych w butach, ale w formie DARMOWYCH ZAJĘĆ JOGI, PILATESU oraz ZOGI! Rozruszaj się jeszcze przed Świętami, naładuj dobrą energią i zrelaksuj.

Nie miałaś/miałeś okazji zobaczyć jak wyglądają zajęcia w naszym Centrum? Albo chcesz zacząć swoją przygodę z jogą/pilatesem, ale nie jesteś pewien, czy to dla Ciebie odpowiednie formy ruchu? Chcesz sprawdzić, jak wygląda nasze studio i jak wyposażona jest sala? Może próbujesz namówić znajomego na wspólne ćwiczenia?

Już 3 grudnia będziesz miała/miał taką okazję. Organizujemy DZIEŃ OTWARTY dla wszystkich, którzy:
– chcą odwiedzić nas pierwszy raz
– są naszymi klientami, ale chcą sprobować zajęć, na których nigdy nie byli
– chodzą na nasze warsztaty, ale nie byli nigdy na jodze/pilatesie/zodze

KIEDY?

3 grudnia, sobota
godz. 15:00-18:45

HARMONOGRAM

15:00-15:45 – ZOGA z Beatą Oganowską
Zoga to koncepcja ruchowa dla każdego, kto chce osiągnąć swobodę i świadomość ruchu oraz postawy w 4D. Poddaje próbie wszystkie możliwe relacje ciała do grawitacji i tworzy nowe możliwości w ciele, niejako je otwierając.

16:00-16:45 – JOGA IYENGARA z Moniką Żółkoś
Iyengara jest odpowiednią metodą dla każdego, nawet jeśli z jogą nie miał nigdy do czynienia. Dużą wagę przywiązuje się do precyzji wykonywanych asan, a do praktyki wykorzystuje się gamę pomocy w postaci pasków, klocków, bolsterów, krzeseł oraz kocy.

17:00-17:45 – PILATES z Anią Hapter-Pokrzwińską
Pilates to dynamiczna forma ruchu, która ma na celu uelastycznienie i rozciągnięcie wszystkich mięśni w ciele. Wzmacnia mięśnie głębokie brzucha, mięśnie przykręgosłupowe oraz poprawia postawę. W naszym Centrum znajdują się wykorzystywane do pilatesu akcesoria, m. in. piłki gimnastyczne, wałki i obręcze oporowe.

18:00-18:45 – JOGA KUNDALINI z Anetą Paluszkiewicz
Odmiana jogi, która jest zarówno treningiem ciała, jak i umysłu. Stymuluje przepływ energii w ciele. Podczas praktyki wykorzystuje się takie techniki, jak śpiewanie mantr, mudry (ruchy rąk), pranajamę (metoda oddechowa), medytacje i wizualizacje.

Wstęp na zajęcia BEZPŁATNY.

Obowiązują wcześniejsze zapisy ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na sali.

Zapisz siebie i znajomych

mailowo: centrum@jogapilates.pl
SMS-owo: 507 154 782
na Facebooku