ŚWIADOMA KOBIETA, ŚWIADOMY MĘŻCZYZNA 24.08(sobota), g.10:00-18:00

 

WYKOŃCZONA? WYKOŃCZONY? Przyjdź do nas i naucz się w łatwy sposób jak podnieść poziom swojej energii i kreatywności!

 

Świadoma kobieta, świadomy mężczyzna Intensywny warsztat jednodniowy.

Czujesz czasem, że życie i ludzie na około wysysają całą Twoją energię?

Chcesz utrzymywać wysoki poziom energii życiowej każdego dnia?

Jeśli tak, to dołącz do naszego kreatywnego warsztatu, prowadzonego w języku angielskim przez międzynarodową parę: Lanę Jurojć i Wojtka Jurojcia, którzy wiedzą jak ciężko jest iść swoją ścieżką i prowadzić życie zgodne z samym sobą. (Nie martw się, jeśli nie znasz angielskiego Wojtek będzie tłumaczem!)

Nasz warsztat pomoże Ci połączyć się ze swoją prawdziwą naturą , która jest kreatywna, pełna pasji i przede wszystkim serdeczna.

Nauczysz się jak:

– panować nad swoimi emocjami i uczuciami

– unikać niepotrzebnego stresu i frustracji

– używać swojej kreatywności, aby redukować stres

– poczuć silną więź ze sobą

– poczuć się bardziej zrelaksowaną i pobudzoną osobą

– ograniczyć wpływ toksycznych ludzi

 

Program:

10.00-11.00 sharing circle;

11.00-12.00 twój świadomy świat;

12.00-12.30 przerwa na herbatę;

12.30-14.15 arteterpia połączona z malowaniem mandali;

14.15-15.15 lunch;

15.15-16.15 ścieżka Twojego serca

16.15-17.45 grupowe ćwiczenia ze swoją energią;

17.45- 18.15 sharing circle;

 

Szczegółowy opis wydarzenia:

10.00–10.30 sharing circle

Intencja stworzenia świętej przestrzeni. Przestrzeń, w której będziesz się czuć swobodnie, wyrażając to, co czujesz, bez strachu i obaw o konsekwencje i czyjeś osądy.

10.30–12.00 twój świadomy świat

(Prezentacja różnych świadomych technik)

Porozmawiamy o samoświadomości, osobistych granicach, samodyscyplinie i innych ważnych tematach, które codziennie wpływają na nasz poziom energii.

12.00-12.15 przerwa na herbatę

12.15-14.15 arteterpia połączona z malowaniem mandali

Arteterapia opiera się na pracy z przygotowanymi artystycznymi szablonami i sylwetkami postaci. Technika charakteryzuje się wieloma oryginalnymi funkcjami.

Na przykład to świetna okazja do rozwijania zdolności twórczych i pokonywania sztywnych mechanizmów ochronnych oraz aktywizacji twórczego myślenia i wyobraźni.

Pomoże ci wyjść poza granice dosłownego, zwykłego postrzegania sytuacji i siebie – i tym samym stworzy nową percepcję samej siebie.

Podczas rysowania mandali nawiązujemy kontakt z naszą wewnętrzną jaźnią, naszą intuicją i uczuciami. Mandala zapewnia dostęp do głębokiej nieświadomości, która pomaga określić wewnętrzną sytuację w danej chwili i poznać prawdziwe potrzeby Twojej osoby.

14.15-15.15 lunch

15.15-16.15 ścieżka Twojego serca

Usłyszysz inspirujące prawdziwe historie o świadomych ludziach i ich osobistych przemianach. Porozmawiamy o tym, jak ważne jest podążanie ścieżką twojego serca i jak słuchać tego, co mówi twoja intuicja.

“Każda rzecz to jedna z miliona ścieżek (…). Dlatego trzeba zawsze pamiętać, że ścieżka jest tylko ścieżką – jeżeli czujesz, że nie powinieneś nią podążać, nie wolno ci na niej pozostać pod żadnym pozorem. (…) ” Carlos Castaneda.

16.15-17.45 grupowe ćwiczenia ze swoją energią

W tym szybkim świecie większość z nas doświadcza senności i zmęczenia każdego dnia. Dlatego będziemy ćwiczyć kilka różnych technik relaksacji i medytacji, praktyk tantrycznych i tańca dynamicznego, aby uwolnić część Twojego stresu i zyskać dużo pozytywnej energii.

Dzięki tym ćwiczeniom przywrócisz swoją energię i umocnisz miłość do siebie i innych.

17.45- 18.00– Sharing circle

Prowadzący:

Lana Jurojć

Nazywam się Lana i zapraszam Was na warsztat razem z moim mężem Wojciechem. Cieszymy się na spotkanie i wspólny energetyzujący dzień z Wami!

Swoją duchową podróż rozpoczęłam wiele lat temu, kiedy zaczęłam uczęszczać na zajęcia jogi i medytacji. Zawsze miałam wiele pytań odnośnie mojej ścieżki życiowej, marzeń, celów oraz moich wad.

Przez wiele lat chłonęłam wiedzę od różnych psychologów, trenerów, astrologów, nauczycieli jogi i tantry, aby lepiej zrozumieć samą siebie, żyć swobodnie i zaakceptować to, kim jestem.

Dziś pomagam ludziom, którzy mają podobne dylematy jak ja w przeszłości. Jestem psychologiem, prowadzę terapie oraz organizuję warsztaty. Dzielę się wiedzą, aby inni i mogli znaleźć swoją ścieżkę i rozpocząć świadome życie. Na to nigdy nie jest za późno!

Edukacja:

Art therapy (stage II. Color as an instrument of art therapy, individual and collective methods of psychotherapy). Institute of Practical Psychology „Imaton” 2019

Saint-Petersburg Geshtalt Institute. Geshtalt Psychotherapy. 2019

Moscow institution of high professional education. Psychologist. 2018

University of classical and modern psychology, psychotherapy and coaching. Sexology and Sexual pathology. Sex coach. 2017.

Natha Yoga School in Denmark – Intensive tantra course 2014-2017

Aalborg University in Copenhagen, Denmark – Master degree in Global Tourism Development. Faculty of Humanities. 2014-2016

Saint-Petersburg Herzen State University of Russia – faculty of Human philosophy. Bachelor degree 2005-2010.

Wojciech Jurojć

Cześć, nazywam się Wojtek. Jestem specjalistą od krajów azjatyckich, podróżnikiem, pisarzem oraz organizatorem wycieczek szytych na miarę. W ciągu ostatnich 10 lat miałem szczęście podróżować i żyć w Azji Południowo Wschodniej. Do tej pory odwiedziłem ponad 60 krajów, gdzie poznawałem ich lokalne kultury, ludzi oraz miejsca.

Podczas podróży najbardziej lubię poznawać miejscowych ludzi z dala od utartego szlaku. Dzięki temu udało mi się znaleźć swoją niewydeptaną ścieżkę. Niegdyś pracowałem w różnych korporacjach międzynarodowych. Obecnie pomagam ludziom, dzieląc się swoimi doświadczeniami i wiedzą, aby inni mogli poznać nieodkryte.

 

Mam nadzieję, że weźmiesz udział w naszym niecodziennym i pozytywnym wydarzeniu, które przygotowaliśmy dla Ciebie. Z naszej strony możemy zagwarantować otwartą, przytulną i przyjazną atmosferę.

 

Kiedy: sobota 24 sierpnia

Cena: 190 PLN do 1 sierpnia, potem 240 PLN

W cenie: 8 godzin zajęć, zestaw do ćwiczenia jogi i medytacji, materiały do malowania mandalii i arteterapii, woda, kawa