SPOTKANIE Z UWAŻNOŚCIĄ – UWAŻNE BUDOWANIE PEWNOŚCI SIEBIE – 28.02(piątek), g.20:15-22:15

Mindfulness fb (5)

Uważne budowanie pewności siebie

Mindfulness to metoda, która pozwala odejść niechcianym uczuciom, myślom, nastrojom, stanom. Dzięki treningowi uważności uczymy się być pełniej w „tu i teraz”. Trening uważności zwykle prowadzi do większej pewności siebie, poprzez lepsze poznanie samego/samej siebie, większą otwartość na krytykę i mniejszą skłonność do krytykowania się.

Przyjdź, jeśli chcesz:

  • Zrobić pierwszy krok w treningu uważności
  • Poznać metody uważnej komunikacji i uważnego słuchania
  • Przełączać tryby, być pełniej w „tu i teraz”

Warsztaty przeznaczone są dla wszystkich, którzy pragną nauczyć się radzić sobie z codziennymi trudnościami i chcą poprawić jakość swojego życia. W czasie zajęć dowiesz się w jaki sposób mindfulness może pomóc Ci w komunikacji z innymi osobami i z samą sobą.

Dlaczego warto wziąć udział:

  • Poznasz i przećwiczysz sprawdzone techniki radzenia sobie z trudnymi emocjami i natrętnymi myślami
  • Otrzymasz ebook Minuta uważności, opisane w nim ćwiczenia i techniki, które będziemy stosować podczas warsztatu, pomogą Ci wrócić do nich, zainspirować się na nowo, odświeżyć wiedzę, zastosować proponowane metody
  • Otrzymasz ebook DOPAMINA – o 8 strategiach uważnego życia. Odkryjesz, że uważność to nie tylko zestaw technik i metod, ale, być może przede wszystkim, styl życia.

Program warsztatu:

  1. Wprowadzenie do uważności – mindfulness
  2. Wprowadzenie do medytacji uważności i medytacja uważności: medytacja góry oraz medytacja skoncentrowana na oddechu
  3. Dystans, pięć Zet, praca z uporczywymi myślami.

Warsztat prowadzi Jarosław Chybicki, z wykształcenia psycholog, absolwent Uniwersytetu Gdańskiego, paryskiej Sorbony oraz wielu kursów prowadzonych w USA, Niemczech oraz Rosji. Certyfikowany instruktor Mindfulness. Autoryzowany użytkownik Leadership Developmental Framework we współpracy z Harthill z Anglii. Certyfikowany coach Focus Energy Balance Indicator (FEBI). Twórca autorskiego programu podnoszenia efektywności pracy poprzez rozwój uważności Mindfulness Based Professional Training, który znalazł uznanie wielu menedżerów i firm. Partner zarządzający Grow One, dyrektor merytoryczny Sopockiego Instytutu Rozwoju Biznesu. Autor książek: Skup się! Trening mindfulness dla zestresowanych pracą  i Jak przeganiać chmury, które zasłaniają niebo. Uważna fotografia. Współautor HR Biznes Partner. Autor wielu kursów online. Prowadzi blog Uważne życie pod adresem: www.uwaznezycie.pl

TERMIN

28 lutego, piątek

g. 20:15-22:15

KOSZT

60 zł

Zapisy

mailowo:

centrum@jogapilates.pl,

sms/telefonicznie:

Recepcja 507 154 782

Beata Oganowska 884 886 621

Gosia Stanisławska 505 578 222

lub osobiście w recepcji studia.