PROSPERUJ Z PASJI 4-tygodniowy darmowy kurs online 27.07.20-21.08.20

Prosperuj z Pasji (6) FB

PROSPERUJ Z PASJI. ROZPOCZNIJ PROCES ODKRYWANIA SIEBIE I TWORZENIA POMYSŁU NA PRACĘ, KTÓRA WYRAZI KIM JESTEŚ.

Witaj!

Wiem, że jest czas wakacyjny i większość z nas chce zapomnieć o pracy na ile to możliwe:) Jeśli cierpisz na samą myśl o powrocie do pracy po okresie wolnego, to znak, że czas na zmiany. Dokładnie z tego powodu zapraszam Cię na kurs online Prosperuj z Pasji.

Ponieważ kurs jest tworzony w ramach projektu, w wersji startowej 27.07-21.08.20 możesz wziąć w nim udział bezpłatnie.

Żadna z nas nie urodziła się z instrukcją obsługi, chociaż duża część z nas zapewne odczułaby dużą ulgę, gdyby miała pełną jasność od samego urodzenia, w odpowiedzi na pytania: Kim jestem? Po co tu jestem? Jaka praca będzie do mnie pasować? Jaki partner? Jaki styl życia? Jak mam „obsługiwać” moje emocje?

Nie wiem jak Ciebie, ale mnie czasami nachodziły duże wątpliwości czy kiedykolwiek rozplączę całą tą gmatwaninę niewiadomych i miałam ciarki na plecach jak myślałam, że moje życie zawsze będzie mi dawało odczucie, że poruszam się jak we mgle.

Sporo czasu zajęła mi zmiana podejścia do siebie, z traktowania siebie jak niezawodnej, „niezmęczalnej” maszyny do sprawnego wykonywania zadań z listy rzeczy do zrobienia, na postawę otwartości, uważności i ciekawości w stosunku do tego kim jestem, co czuję, dlaczego lubię to co lubię… skończywszy na tym co jest dla mnie ważne, co nadaje sens mojemu życiu.

Na początek najważniejsza była dla mnie zmiana perspektywy na siebie i moje życie. Zauważyłam, że byłam tak przyzwyczajona do mojego sposobu funkcjonowania, do moich myśli i towarzyszących im stanów emocjonalnych, do relacji zawodowych i prywatnych, które z nich wynikały, że zwyczajnie nie wiedziałam od czego rozpocząć zmianę, a nawet nachodziły mnie poważne wątpliwości czy jakakolwiek zmiana w ogóle jest możliwa.

Zastanów się więc co widzą inni ludzie patrząc na Ciebie każdego dnia, a co najważniejsze, co to oznacza dla Ciebie. Co to oznacza dla Ciebie, że funkcjonujesz prywatnie i zawodowo tak jak obecnie? Jakie to pociąga dla Ciebie konsekwencje, jakie uczucia, jakie myśli, jaką wibrację istnienia? Czy takiego życia pragniesz dla siebie?

Co chciałabyś czuć patrząc wstecz na swoje życie, nie tylko zawodowe?

Co pragnęłabyś wtedy pomyśleć: „Takie życie chciałabym przeżyć jeszcze kilka razy!” czy „ O tylu rzeczach marzyłam… gdybym tylko mogła cofnąć czas, znalazłabym odwagę do realizacji moich pragnień…”

Życzę Ci z całego serca tej pozytywnej wersji, dlatego…

Zapraszam Cię na 4-tygodniowy darmowy kurs online Prosperuj z Pasji w dniach 27.07.20-21.08.20!!

Kurs jest przeznaczony dla kobiet, które chcą wykonywać pracę zgodną ze swoimi wartościami, talentami i osobowością.

Proces odkrywania siebie i swojej drogi życiowej nie musi być frustrujący, może być przygodą. Ponieważ zdaję sobie sprawę, że nasze życie jest wypełnione po brzegi obowiązkami obiecuję, że zawartość kursu będzie inspiracją do zastanowienia się nad istotą szczęśliwego bycia sobą, ale Cię nie przytłoczy czasowo:)

Gorąco, wakacyjnie zachęcam Cię do wzięcia udziału w kursie.

Kurs będzie dostępny za darmo tylko ten jeden raz.

Do zobaczenia!

Magda

PROWADZĄCA

0

Magdalena Moskal

Coach kariery i doradca zawodowy po studiach na SWPS. Pracuje z kobietami, które chcą pracować z pasji, a nie z przymusu, więc szukają pomysłu na pracę, która będzie wyrażała to KIM SĄ, będzie im dawała możliwość realizowania tego co dla nich ważne i zapewni życie w zgodzie ze sobą.
Pomaga w uporządkowaniu i pogłębianiu wiedzy o sobie, co buduje poczucie własnej wartości oraz nakreśla jaka praca będzie spójna z nimi,żeby odnalazły w sobie odwagę do zdobycia lub stworzenia wymarzonej pracy.
Więcej: https://www.profundo-coaching.com/

 

ZAPISY I SZCZEGÓŁY

https://magdalenamoskalprofundocoaching.lpages.co/prosperuj-z-pasji-kurs-4-tygodnie-somba/