KIA KAHA – polinezyjska medytacja w tańcu – 19.09(sobota), g.15:00-19:00

kia kaha 19.09

KIA KAHA – Moc i równowaga, polinezyjska medytacja

Zapraszamy na popołudnie z medytacją dynamiczną w stylu polinezyjskim. Praktyka TAŃCA NIESKOŃCZONOŚCI pomoże Ci nawiązać kontakt ze swoim podstawowym centrum energetycznym serca, poczuć swoje połączenie ze wszystkim, co jest, co było, co będzie oraz zrównoważyć aspekt kobiecy i męski, aspekt DZIAŁANIA I BYCIA w swoim życiu. Ten pełen wdzięku i mocy taniec do rytmu polinezyjskich pieśni połączy Cię z odwagą dawnych polinezyjskich nawigatorów i równowagą ich tradycyjnych łodzi.

Medytację poprowadzi Justyna R. Suska – uzdrowicielka i założycielka Domu Nauczania 4 WIATRY (www.4wiatry.pl) w puszczy nadnoteckiej. Inicjowana w rdzennych polinezyjskich szkołach ezoterycznych, przez 18 lat związana była z Instytutem MA-URI i wykształciła kilkuset uczniów. Aktualnie prowadzi sesje indywidualne transformacyjnego bodyworku oraz warsztaty przebudzania świadomości wielowymiarowej poprzez ruch, dotyk, medytację dynamiczną, pracę z emocjami i uzdrawianie traumy transpokoleniowej.

 

Na warsztat prosimy zabrać wygodny strój i wodę do picia 🙂

 

SESJE UZDRAWIAJĄCE Z JUSTYNĄ

W dniach 21-22 września (pon, wt) będzie można umówić się na sesję indywidualną uzdrawiającej pracy z ciałem z Justyną (Transformation-focus Bodywork).
Sesja taka jest unikatowym rytuałem skupiającym w sobie elementy rozgrzewającego tanecznego masażu polinezyjskiego, dotyku punktów spustowych, pracy z dźwiękiem (toning) i słowami kluczowymi. W trakcie sesji można doświadczyć głębokiej zmiany wzorców energetycznych (mentalnych, rodowych, emocjonalnych), uzdrowienia emocjonalnego i duchowego oraz uwolnienia przewlekłych napięć wpływających na gospodarkę energią witalną w ciele.
Sesja odbywa się na ciele rozebranym okrytym ręcznikiem, części intymne nie są dotykane. Trwa około 2 godzin z rozmową wstępną i kosztuje 250 zł.

Osoby chętne zapraszamy do umawiania się bezpośrednio pod numerem Justyny 603 78 26 19. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

TERMIN

19 września, sobota

g. 15:00-19:00

INWESTYCJA

100zł

ZAPISY

centrum@jogapilates.pl

sms: 507 154 782

wiadomość na Facebooku

lub osobiście w recepcji Centrum