ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA ON-LINE

81947459_2640034566110312_6600825393433804800_o

Kochani…

Jak się macie w tym innym czasie?
My zatrzymałyśmy się na chwilę…
Czy macie ochotę wrócić do praktyki z nami?

Nagrywamy zajęcia jogi i pilates on-line dla Was.

Jest to w tym momencie również jedyna forma utrzymania naszego studia i przetrwania tego trudnego czasu.

Chciałybyśmy dać Wam możliwość odrobienia lekcji z karnetu, kontynuacji kursów „0” jogi i pilatesu oraz podjęcia praktyki on-line przez te osoby, które potrzebują teraz wyciszenia i zrzucenia napięcia, a nie mają karnetów.

 

Jak to planujemy rozwiązać?

1.Każde 1h/1,5h wejście w Waszym karnecie oznacza możliwość skorzystania z 2 osobnych godzinnych lekcji on-line ( joga i/lub pilates).
Nagrywamy, bo wtedy możecie odtworzyć zajęcia w dowolnym dla siebie momencie.

2.Każde wejście w kursie „0” jogi lub pilates oznacza możliwość skorzystania z kolejnej lekcji z kursu on-line oraz dodatkowo jedna lekcja ogólna joga lub pilates.

3.Osoby, które nie mają karnetu mogą kupić:

– pojedyncze lekcja on-line:15 zł
– karnet na 4 lekcje joga i/lub pilates on-line 50zł

– karnet na 8 lekcje joga i/lub pilates on-line 80 zł

– kurs  wstępny jogi lub pilatesu „0” on-line (6 lekcji) 70 zł

Każda lekcja on-line trwa około 1 godzinę.

Do wyboru są poziomy:joga ogólna, joga dla kręgosłupa, pilates ogólny, pilates dla kręgosłupa i pilates średniozaawansowany.

Można mieszać lekcje w karnecie w dowolnej ilości do limitu wykupionych zajęć 🙂

-osoby które mają karnet podają imię i nazwisko, ilość niewykorzystanych wejść  oraz adres mailowy na który sukcesywnie dostaną linki do zajęć

– kontynuacja kursów jogi lub pilates „0” – przesyłają potwierdzenie chęci uczestnictwa w trybie on-line i swój adres mailowy
-osoby, które chcą kupić wejście lub wybrany karnet wysyłają imię i nazwisko, wybraną opcją (wejście/karnet), adres mailowy i otrzymają dane do przelewu, po dokonaniu wpłaty dosyłamy lekcje on line na podany adres e-mail

Kolejnym naszym planem jest informowanie Was o warsztatach on-line z naszymi prowadzącymi.

Prosimy Was upewnijcie się czy otrzymujecie od nas NEWSLETTER abyście mogli otrzymać na bieżąco informacje, lekcje on-line oraz warsztaty!

 

Jesteśmy z Wami całym sercem :))

Centrum Joga i Pilates

 

Odtwarzanie filmów- krok po kroku

1.Filmy wysyłamy bezpośrednio z serwisu YouTube. Twój mail, którym logujesz się do serwisu YouTube, potrzebujemy wprowadzić do bazy dostępu. Jeżeli Twoje konto mailowe, z którego do nas piszesz, nie jest powiązane z serwisem YouTube, prosimy o podanie nam adresu email, który wpisujesz przy logowaniu, w oknie przedstawionym na zdjęciu poniżej.

Jeżeli nie masz konta w serwisie YouTube, możesz je założyć całkowicie bezpłatnie.

logowanie

 

2.Gdy wyślemy Ci potwierdzenie, że jesteś zapisany na lekcje on-line w ramach karnetu lub zaksięgujemy Twój przelew za wybrany pakiet on-line, z serwisu YouTube otrzymasz link z dostępem do lekcji on-line. Wiadomość często trafia do zakładki ,,Społeczność” zamiast do ,,Skrzynki głównej”!

 

mail

 

 

 

 

3.Filmy przesyłamy stopniowo. Cały czas jesteśmy w trakcie nagrywania kolejnych lekcji, podwyższania jakości wideo i głosu – inwestujemy również w sprzęt, aby każde kolejne nagranie było lepszej jakości.

4.Jeżeli masz problemy z odtworzeniem, mimo zastosowania się do wskazówek- skontaktuj się z nami.

 

Dodatkowe informacje:

sms:

Beata 884 886 621

Gosia 505 578 222

mail: centrum@jogapilates.pl