GIMNASTYKA SŁOWIAŃSKA 23.11(sobota), g.14:00-17:00

Gimnastyka słowiańska (2)

 

GIMNASTYKA SŁOWIAŃSKA DLA KOBIET

Taka jaka jesteś, jesteś wystarczająco dobra. Duża czy mała, silna czy słaba, młoda czy wiekowa. Twoje ciało jest wystarczająco dobre. Żeńska Gimnastyka jest dla każdej Kobiety, pomaga Ci z miłością i uważnością zaopiekować się Twoim ciałem. Możesz ją ćwiczyć szybko lub powoli, krzywo i prosto, każdego dnia możesz obserwować zmiany i fluktuacje w Twoim ciele. Jednego dnia Twoje ciało będzie miękkie i elastyczne, innego dnia ciężko Ci będzie podnieść nogę. to wszystko jest w porządku. pozwól sobie, puść, zaufaj.

Zapraszamy do intensywnego doświadczenia, czym jest Gimnastyka Słowiańska dla Kobiet, sięgająca korzeniami przedchrześcijańskiej kultury słowiańskiej. Gimnastyka od ponad tysiąca lat jest przekazywana przez Kobiety Wiedzy jako sposób na utrzymanie ciała i ducha w dobrym zdrowiu, w pełni sił i harmonii.

Trzygodzinne warsztaty na poziomie podstawowym, na których poznasz podstawy prawidłowego wykonywania głównych pozycji, zapoznasz się z kilkunastoma ćwiczeniami, rozluźnisz ciało a nazajutrz przekonasz się, że o dziwo nie masz zakwasów i czujesz się lżej.

Weź ze sobą gruby kocyk, chustę lub ręcznik, wygodny strój. Ćwiczymy bez butów i bez biustonoszy.

KILKA SŁÓW O GIMNASTYCE:

Gimnastyka Słowiańska dla Kobiet to system 27 ćwiczeń pielęgnujących kobiece ciało. Praktykując, stajemy się rozluźnione, silne i zdrowe poprzez uwolnienie napięć w obszarze miednicy i bioder, otwarcie klatki piersiowej, uniesienie piersi, wysmuklenie szyi (mówi się o ‘łabędziej szyi’), rozluźnienie stawów (szczególnie ramion oraz bioder) oraz ‘wyciągnięcie’ kręgosłupa. Jednym z ważnych elementów Gimnastyki jest automasaż nadnerczy, gruczołów limfatycznych wokół piersi oraz grasicy, przez co znacząco redukuje poziom stresu, pełni rolę w prewencji raka piersi i wzmacnia system odpornościowy organizmu.

CO DAJĄ ĆWICZENIA?

Już po niedługim czasie praktykowania ćwiczeń, z pewnością odczujesz, jak Twoje ciało promienieje ciepłem, sexapilem, ruchy stają się płynniejsze a kręgosłup zdrowszy. Gimnastyka wpływa również na jakość życia intymnego oraz płodność, zwiększając przyjemność z sexu oraz ułatwiając zajście w ciążę.

ODZYSKAJ SWOJE KOBIECE CIAŁO.

Prowadząca:

Katarzyna Matejczyk – instruktorka GSK od stycznia 2014, psychoterapeutka, psycholożka sportu.

https://www.gimnastykaslowianska.pl/user/katarzyna-matejczyk/

 

Obowiązują zapisy:

mailowo: centrum@jogapilates.pl,

telefonicznie:

Recepcja 507 154 782,  884 886 621, 505 578 222

lub osobiście w recepcji studia.