EMOCJE- ŚWIADOMIE ZARZĄDZAJ ENERGIĄ ZMIAN 26-27.10.19

 

emocje

Słowo emocje pochodzi z łacińskiego e-movere – poruszać. Emocje są życiową energią, odczuwaną cieleśnie. Obserwując ciało możesz więc świadomie przeżywać emocje, a w konsekwencji zarządzać własną życiową energią.

Dlatego emocje są komunikatem o stanie Twej energii i zdrowia. Gdy nauczysz się je odczuwać, nazywać, potem rozpoznawać ich działanie, a na końcu odpowiednio kształtować, staniesz się wolną i świadomą Twórczynią własnego życia.

Nie sądź, że racjonalnymi decyzjami zmienisz swoje życie. Rozum jest narzędziem, który musisz nauczyć się wykorzystywać w zarządzaniu energią zmian. Zdecydowana większość dobrych postanowień nigdy nie przechodzi w stan trwałej i skutecznej realizacji, ponieważ nie potrafisz ich łączyć z emocjami.

Potrafisz kierować witalną energię z dołu ku górze przez odpowiednie ćwiczenia, dietę, oddychanie, rytuały. To wszystko jest bardzo dobre i zdrowe. Jeśli jednak nie zmienisz przekonań na temat życia, ani oceny tego, co Cię w życiu spotyka, nie zakosztujesz owoców tej pracy. W konsekwencji, jeśli nie potrafisz zrozumieć swoich emocji i zamrażasz je w sobie albo im ulegasz, tracisz kontrolę nad swoim życiem.

Zapraszamy Cię na warsztaty, abyś nauczyła się nowych przekonań a życiowe doświadczenia potrafiła oceniać w nowy sposób. Dzięki temu zaczniesz świadomie zarządzać energią zmian.

 

user_6230436_127cc1_huge

Prowadzący- Marek Uglorz

Profesor ChAT w Warszawie, biblista, zajmujący się ekologią  i duchowością. Od lat rozwija teologiczną terapię, w której wiara w siebie i zdolność wymyślania siebie i swojego życia na nowo stanowi podstawę duchowego rozwoju. Prowadzi warsztaty, szkolenia i rekolekcje dla różnych grup społecznych i zawodowych. Ostatnio jeździ po kraju z warsztatami dla kobiet, inspirowanymi książką C. P. Estes, pt:Biegnąca z wilkami, w trakcie których łączy wiedzę duchową z fizyką kwantową, dotyka psychobiologii, łączy zdarzenia w rodzie z tym co dzieje się w naszym życiu i emocjach Zaangażowany w projekt kulturowo-religijny Laboratorium Śląskiej Duchowości.

Autor bloga: Śląsk – mój gród życia.  Prywatnie mąż i ojciec.

 

OBOWIĄZUJĄ ZAPISY

centrum@jogapilates.pl

Recepcja: 507 154 782

Beata: 884 886 621