DAR ŻYCIA I MOC KREACJI – warsztat dla przyszłych mam – 20.09(niedziela), g.10:00-17:00

 

warsztat dla mam 20.09 (1)

DAR ŻYCIA I MOC KREACJI – warsztat dla Przyszłych Mam

Podczas tego 7-godzinnego warsztatu będziesz mogła:

– poznać lepiej swoje ciało i jego energetykę,

– dowiedzieć się więcej o języku ciała i znaczeniu różnych symptomów z perspektywy wiedzy ukrytej

– podnieść poziom witalności poprzez ruch i oddech, posturę ciała

– dowiedzieć się więcej o akcie poczęcia i rozwoju człowieka w ujęciu holistycznym

– poznać wpływ emocji i traumy transpokoleniowej (z przodków) na prokreację

– podzielić się swoimi doświadczeniami, rozwiać obawy, poznać historie innych kobiet w tym historie o tzw. „cudach”

– nawiązać duchową łączność ze swoim dzieckiem i nauczyć się, jak się z nim komunikować

Warsztat dla kobiet przygotowujących się do świadomego poczęcia poprowadzi Justyna R. Suska – uzdrowicielka i założycielka Domu Nauczania 4 WIATRY (www.4wiatry.pl) w puszczy nadnoteckiej.

Inicjowana w rdzennych polinezyjskich szkołach ezoterycznych, przez 18 lat związana była z Instytutem MA-URI i wykształciła kilkuset uczniów. Aktualnie prowadzi sesje indywidualne transformacyjnego bodyworku oraz warsztaty przebudzania świadomości wielowymiarowej poprzez ruch, dotyk, medytację dynamiczną, pracę z emocjami i uzdrawianie traumy transpokoleniowej.

Jej osobiste doświadczenie poczęcia i wieloletnia pracy z parami przygotowującym się do tego aktu, zainicjowały powstanie książki „„DAR ŻYCIA I MOC KREACJI. Wewnętrzna podróż ku świadomemu poczęciu i życiu w wolności”. Książka ta i warsztaty o tym samym tytule pozwoliły sprowadzić na Ziemię już kilkudziesięcioro dzieci. Intensywne 6-dniowe warsztaty uzdrawiające moc płodności prowadzone są raz do roku w Domu Nauczania 4 WIATRY – www.4wiatry.pl

 

 

Na warsztat prosimy zabrać wygodny strój i wodę do picia, oraz ewentualnie lunch 🙂

 

SESJE UZDRAWIAJĄCE Z JUSTYNĄ

W dniach 21-22 września (pon, wt) będzie można umówić się na sesję indywidualną uzdrawiającej pracy z ciałem z Justyną (Transformation-focus Bodywork).
Sesja taka jest unikatowym rytuałem skupiającym w sobie elementy rozgrzewającego tanecznego masażu polinezyjskiego, dotyku punktów spustowych, pracy z dźwiękiem (toning) i słowami kluczowymi. W trakcie sesji można doświadczyć głębokiej zmiany wzorców energetycznych (mentalnych, rodowych, emocjonalnych), uzdrowienia emocjonalnego i duchowego oraz uwolnienia przewlekłych napięć wpływających na gospodarkę energią witalną w ciele.
Sesja odbywa się na ciele rozebranym okrytym ręcznikiem, części intymne nie są dotykane. Trwa około 2 godzin z rozmową wstępną i kosztuje 250 zł.

Osoby chętne zapraszamy do umawiania się bezpośrednio pod numerem Justyny 603 78 26 19. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

TERMIN

20 września, niedziela

g. 10:00-17:00 z przerwą na lunch (można wyjść lub przynieść ze sobą)

INWESTYCJA

250zł

ZAPISY

centrum@jogapilates.pl

sms: 507 154 782

wiadomość na Facebooku

lub osobiście w recepcji Centrum