SPOTKANIE Z AUTORKĄ KSIĄŻKI „DAR ŻYCIA I MOC KREACJI” – 18.09(piątek),g.20:30-22:00, WSTĘP WOLNY!

Dar życia 18.09 (1)

DAR ŻYCIA I MOC KREACJI – świadome poczęcie, spotkanie z autorką książki

Zapraszamy na otwarte spotkanie z nauczycielką pracy ze świadomością i autorką książki „DAR ŻYCIA I MOC KREACJI. Wewnętrzna podróż ku świadomemu poczęciu i życiu w wolności” (wyd. 2012,2020).

Justyna R. Suska jest uzdrowicielką i założycielką Domu Nauczania 4 WIATRY (www.4wiatry.pl) w puszczy nadnoteckiej. Inicjowana w rdzennych polinezyjskich szkołach ezoterycznych, przez 18 lat związana była z Instytutem MA-URI i wykształciła kilkuset uczniów. Aktualnie prowadzi sesje indywidualne transformacyjnego bodyworku oraz warsztaty przebudzania świadomości wielowymiarowej poprzez ruch, dotyk, medytację dynamiczną, pracę z emocjami i uzdrawianie traumy transpokoleniowej.

Jej osobiste doświadczenie poczęcia i wieloletnia pracy z parami przygotowującym się do tego aktu, zainicjowały powstanie książki „„DAR ŻYCIA I MOC KREACJI. Wewnętrzna podróż ku świadomemu poczęciu i życiu w wolności”. Książka ta i warsztaty o tym samym tytule pozwoliły sprowadzić na Ziemię już kilkudziesięcioro dzieci.

 

Na spotkaniu dowiesz się:

– czym jest świadome poczęcie

– jakie wielowymiarowe energie biorą udział w akcie fizycznego poczęcia

– jak dusze wybierają sobie ród i rodziców

– jakie dzieci przybywają aktualnie na Ziemię i dlaczego

– jakie są metody wzmacniania energii kreacji przyszłych rodziców

– do nabycia będzie książka

 

SESJE UZDRAWIAJĄCE Z JUSTYNĄ

W dniach 21-22 września (pon, wt) będzie można umówić się na sesję indywidualną uzdrawiającej pracy z ciałem z Justyną (Transformation-focus Bodywork).
Sesja taka jest unikatowym rytuałem skupiającym w sobie elementy rozgrzewającego tanecznego masażu polinezyjskiego, dotyku punktów spustowych, pracy z dźwiękiem (toning) i słowami kluczowymi. W trakcie sesji można doświadczyć głębokiej zmiany wzorców energetycznych (mentalnych, rodowych, emocjonalnych), uzdrowienia emocjonalnego i duchowego oraz uwolnienia przewlekłych napięć wpływających na gospodarkę energią witalną w ciele.
Sesja odbywa się na ciele rozebranym okrytym ręcznikiem, części intymne nie są dotykane. Trwa około 2 godzin z rozmową wstępną i kosztuje 250 zł.

Osoby chętne zapraszamy do umawiania się bezpośrednio pod numerem Justyny 603 78 26 19. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

TERMIN

18 września, piątek

g. 20:30-22:00

WSTĘP WOLNY!

ZAPISY

centrum@jogapilates.pl

sms: 507 154 782

wiadomość na Facebooku

lub osobiście w recepcji Centrum