BIEGNĄCA Z WILKAMI 2.06, niedziela, g. 10:00- 15:00

Biegnąca z wilkami (1)

 

2 czerwca (niedziela), w godzinach 10:00-15:00 zapraszamy na terapeutyczne spotkanie wszystkie Panie, które chcą lepiej zrozumieć siebie i swoją instynktowną naturę, szczególnie w doświadczaniu niepowodzeń, zawiedzionych miłości, pustki.

Gdy z jakiegoś powodu masz ochotę wyć, dlaczego miałabyś tego nie robić?

Czy na pewno tylko dlatego, że nie wypada?

Jednak najlepiej nie doprowadzać do takich sytuacji, więc zamiast wyć jak wilki, naucz się poruszać jak one po świecie.

Zachęca do tego Clarissa Pinkola Estes, autorka literackiej biblii dla Kobiet: Biegnąca z wilkami. Niektóre z jej przemyśleń wspólnie zinterpretujemy oraz uwspółcześnimy.

 

Informacje o prowadzącym.

Marek Uglorz. Profesor ChAT w Warszawie, biblista, zajmujący się ekologią  i duchowością. Od lat rozwija teologiczną terapię, w której wiara w siebie i zdolność wymyślania siebie i swojego życia na nowo stanowi podstawę duchowego rozwoju. Prowadzi warsztaty, szkolenia i rekolekcje dla różnych grup społecznych i zawodowych. Ostatnio jeździ po kraju z warsztatami dla kobiet, inspirowanymi książką C. P. Estes, pt: Biegnąca z wilkami, w trakcie których łączy wiedzę duchową z fizyką kwantową, dotyka psychobiologii, łączy zdarzenia w rodzie z tym co dzieje się w naszym życiu i emocjach Zaangażowany w projekt kulturowo-religijny Laboratorium Śląskiej Duchowości.

Autor bloga: Śląsk – mój gród życia.  Prywatnie mąż i ojciec.