Warsztat AUTOLIFTING I OLEJKI z Alicją Gasperowicz – niedziela, 28 kwietnia, g.10:00-12:00

Our seasonal launch showcases our newest products, from blush to eyeliner.

NOWOŚĆ!

Warsztaty autoliftingu połączone z lekcją aromaterapii

Zapraszamy na warsztaty japońskiego autoliftingu twarzy z Alicją Gasperowicz z Gabinetu japońskiego liftingu i refleksologii twarzy oraz z entuzjastką aromaterapii i konsultantką olejków eterycznych klasy terapeutycznej Jovitą Tierra .

Na zajęciach nauczymy się automasażu, a także zapoznamy się z wysokiej klasy olejkami eterycznymi dōTERRA, których również użyjemy do masażu. Omówimy także dobroczynny wpływ aromaterapii na różne rodzaje skóry.

W trakcie warsztatu nauczycie się technik wykonywania odmładzającego automasażu twarzy. Dowiecie się między innymi jak poradzić sobie z opuchniętymi oczami, w jaki sposób zminimalizować zmarszczki i co zrobić żeby mieć piękny, zdrowy i młody wygląd skóry.

Do domu otrzymacie materiały z zestawem ćwiczeń 🙂

Jakie korzyści przynosi automasaż twarzy:
– redukuje sińce i opuchlizny pod oczami
– poprawia owal twarzy
– wygładza zmarszczki
– ujędrnia skórę i pobudza mięśnie twarzy do pracy
– detoksykuje i oczyszcza organizm
– nadaje skórze zdrowy, młody i promienny wygląd
– powoduje przypływ energii, sprawia że czujesz się lekko i pięknie!

Warsztat poprowadzi Alicja Gasperowicz – terapeuta twarzy. Posiada dyplom Międzynarodowego Instytutu Lone Sorensen uprawniający do wykonywania refleksologii twarzy oraz japońskiego liftingu. Zajmuje się również miofascioplastyką twarzy i terapią wzroku. Właścicielka Gabinetu Japońskiego Liftingu I Refleksologii Twarzy. O zastosowaniu olejków eterycznych opowie Jovita Tierra – z wykształcenia chemik, studentka Zielarstwa i miłośniczka olejków eterycznych

Kiedy: 28 kwietnia 2019, godz. 10.00 – 12.00

Koszt: 150 zł

Obowiązują zapisy!

centrum@jogapilates.pl, 507 154 782